Природоохоронні території України: екскурсії в заповідні місця — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

Природоохоронні території України: екскурсії в заповідні місця

10 бер. 2020 Власкор

Говорячи про заповідники України, першим згадується «Асканія-Нова». Популярність пов'язана з тим, яку територію він займає (Асканія-Нова - найбільший заповідник в нашій країні), велике природне і археологічне значення, а також легкість організації екскурсій. Практично з будь-якого міста України можна спланувати автобусний тур або приєднатися до однієї з екскурсій, організованих в Херсоні. Але це далеко не єдина заповідна територія доступна для відвідування.

Азовське море і Бирючий острів

Популярність азовських курортів в теплу пору року б'є всі рекорди. Тисячі туристів обирають Азовське море для свого відпочинку, тому мало хто з мандрівників може припустити, що при такому попиті, в цьому регіоні залишилися ще заповідні місця. Але це так.

Азово-Сиваський національний парк маловідомий серед туристів, одна з головних причин: велика частина заповідника - водні ресурси. Крім того, до недавнього часу, найцікавіша (з туристичної точки зору) частина парку - острів Бірючий - була закрита для відвідування.

Сьогодні ситуація змінилася, і відвідати острів Бірючий, на території якого живуть десятки рідкісних видів тварин і птахів, а також ростуть унікальні рослини, може кожен бажаючий. У Генічеську регулярно організовуються поїздки на острів. Самостійно здійснювати вилазки заборонено.

Генічеськ варто відвідати не тільки через близьке розташування до заповідника, а й через фантастичні пляжі, чисте море, доступні ціни на житло в місті. Автобус Харків - Генічеськ https://elitbus.com.ua/harkov-genichesk/ з щоденними рейсами - ще одна перевага в «скарбничку».

Смарагдові гори, унікальні флора і фауна - Горгани

Природний заповідник Горгани (Івано-Франківська область) розташований в центральній частині гірської дуги Карпат. Але його унікальність полягає не тільки в наявності гірських ландшафтів, що само по собі достатньо, а і в тому, що велика частина земель збереглася в первозданному вигляді.

80% територій зайняті лісами, тому, піднімаючись на піднесеність, перед туристами відкриваються фантастичні за своєю красою краєвиди. Хоча туристичні екскурсії в заповіднику заборонені, можна оглянути об'єкти парку, вирушаючи по одній з науково-пізнавальних стежок.

Водні простори Дунайського заповідника

Болотні угіддя річки, так звані дунайські плавні, з безкрайніх «полем» латаття - давно стали візитною карткою Дунайського біосферного заповідника (Одеська область). Але крім цього, територія відрізняється багатством і різноманітністю флори і фауни - одне з найбільш «багатих» місць в Європі.

Найближчий місто до заповідної місцевості - Вилкове, звідти організовуються екскурсійні та корпоративні тури.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.