Співробітник бердичівської санепідемслужби творчо підійшов до боротьби з короновірусом — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Співробітник бердичівської санепідемслужби творчо підійшов до боротьби з короновірусом

Протоколи позачергових нарад, роз’яснення лікарів та спеціалістів, щодо боротьби з короно вірусом, новинами такого типу забиті останніми днями всі інформаційні ресурси як нашої країни, так і всього світу. 

Розгорнулось своєрідне змагання щодо того, хто доступніше і простіше розповість про те, що потрібно робити пересічному мешканцю міста чи села, щоб не захворіти на страшну хворобу. По своєму долучився до цього процесу і співробітник Бердичівського районного управління "Держпродспоживслужби" України у Житомирській області (колишньої санстанції).

Він написав літературне ессе.

Тіло

Було собі тіло. Не мало особливих складнощів та життю раділо, лише інколи отримувало від нього по голові. Зиму пережило без будь-яких негараздів, лише раз покашляло та кілька разів походило з невеликою нежиттю. Воно ж бо було молоде і здорове і про різні болячки знало лише з всесвітньої мережі та реклами по телебаченню.

Настала весна і тілу вже хотілось зелені, любові та тепла. Аж тут навіть з прасок залунало про нову пошесть. Воно подумало, що дослухатись до порад щодо обмеження перебування у людних місцях та поряд з хворими, дотримання правил миття рук, використання антисептиків, уникнення торкання обличчя після відвідування громадських закладів то справа старих і немічних. Усе життя попереду, куди болячкам з ними тягатись. І навіщо у такі сонячні та інколи і теплі дні сидіти вдома, коли можна з друзями потинятись містом та посидіти у приємному місці з кавою. Карантин – це ж ті самі канікули. Місцева влада вже мабуть про все подбала, у маршрутках, закладах торгівлі та громадського харчування вже ручки, поручні і таке інше вже до дір протерли дезрозчинами.

А потім тіло занедужало. Спочатку обійшло кілька аптек у пошуках ліків, масок, потім згадало про те, що продуктів вдома катма і треба пройтись по магазинах у пошуках акційних товарів, при цьому проїхавши по різних маршрутах громадського транспорту.

І врешті решт тіло захворіло. До сімейного лікаря та у місцеві лікувальні заклади вирішило не звертатись, треба рейсовим автобусом їхати до Житомира чи може і далі.

Закінчилось усе на апараті штучної вентиляції легень, де тіло боролось за життя…

Сергій Колубовський

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.