Військові 26 артбригади Бердичева відвідали меморіальний комплекс "Пам'яті героїв Крут" — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

Військові 26 артбригади Бердичева відвідали меморіальний комплекс "Пам'яті героїв Крут"

19 трав. 2020 Пресслужба 26 абр ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича

Військовослужбовці 26 артилерійської бригади, які залучені до вишколу новоприйнятих контрактників-артилеристів до бригади резерву, відвідали меморіальний комплекс "Пам'яті героїв Крут".

Для воїнів була проведена екскурсія по історичному комплексу, під час якої захисники віддали шану пам'яті загиблим за незалежність України минулого століття.


Також екскурсанти відвідали палац Кирила Разумовського та архітектурно- меморіальний комплекс "Цитадель Батуринської фортеці", де також вшанували загиблих від руки царської Росії українців, покладанням вінка до Пам'ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року.

znak Kruti1

znak Kruti4

znak Kruti5

znak Kruti6

znak Kruti7

znak Kruti8

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.