В Бердичеві може з’явитись ще один культурний центр — РІО Бердичів

Середа, 12 Трв

  • Ада Роговцева

В Бердичеві може з’явитись ще один культурний центр

Всім бердичівлянам з дитинства відома старовинна будівля, розташована в самісінькому центрі міста, в якій знаходились установи Бердичівського району, і яка нині стоїть чи не наполовину пуста.

Колись тут розміщувались відділи міської ради, потім районної, а зараз, коли район поділили на громади, ту залишилась лише районна бібліотека та районне управління соціального захисту, яке після цьогорічних виборів теж може бути розформованим.

Свого часу (коли головою Бердичівської РДА був Геннадій Галецький), на відміну від інших будівель та приміщень, якими користувався Бердичевський район, цю будівлю вдалось поставити на баланс саме районної ради. І сьогодні її балансоутримувачем є районна бібліотека, співробітники якої теж не знають скільки залишилось існувати їхній установі.


Шкода, якщо гарна архітектурна будівля, яка прикрашає центр Бердичева вже 111 років вслід за розпадом районних установ не буде мати господаря, який зможе її підтримувати у належному стані, тому цілком логічним була б її передача з районної власності назад до міської.


Тоді б бібліотека тут могла б набути нового життя, адже до неї можна було б додати міську дитячу бібліотеку та перенести в цю історичну будівлю і музей єврейства. А також тут можна було б організувати постійно діючу художню галерею і експонувати ті картини, які лежать в запасниках музею або ж картини сучасних художників які лише іноді з’являються на очі публіці на тематичних виставках.


І в цілому такий культурний центр міг би стати ще однією туристичною локацією Бердичева.
Хто знає, може колись так і станеться…

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.