16-й день народження відзначила 26 артбригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 12 Серпня

  • Бердичівський Базар

16-й день народження відзначила 26 артбригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича у Бердичеві

06 лип. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

У гарнізонному Будинку офіцерів відзначили 16 річницю з дня створення 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича: 5 липня 2004 року був підписаний перший наказ по військовій частині.

Протягом цих років бригада не раз ставала кращою у бойовій підготовці та відзначалася вищим командуванням, нагадав у своєму виступі т.в.о. командира бригади Олександр Крсек. Із перших днів російсько-української війни, продовжив, увесь особовий склад частини став на захист цілісності й незалежності Вітчизни. Бердичівські гармаші показали, що здатні виконувати бойові завдання за будь-яких умов, у будь-якій обстановці. За це частину було відзначено Грамотою Верховної Ради України, а її військовослужбовців – орденами й медалями.


На превеликий жаль, не обійшлося у цій війні без втрат: у боях із ворогом полягли 15 артилеристів бригади. Їхню пам’ять присутні у Будинку офіцерів вшанували хвилиною мовчання…


Як зазначив, Олександр Крсек, сьогодні воїни-артилеристи з честю несуть горде звання Захисників України, виконуючи свій обов’язок як у зоні ООС, так і безпосередньо у пункті постійної дислокації. Від імені командира бригади Андраника Гаспаряна та від себе особисто підполковник висловив вдячність всьому особовому складу, сім’ям військових, міському голові Василю Мазуру та його команді, голові Спілки учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району Павлу Гайдаманчуку, усім небайдужим підприємцям-меценатам та волонтерам.


Зберігаючи кращі традиції бердичівських військових минулих поколінь, воїни 26 артбригади є одним із символів Бердичева, гордістю Збройних Сил України та безстрашними захисниками суверенітету й цілісності України, зазначив у своєму виступі перший заступник міського голови Роман Левицький. Він побажав артилеристам міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, підвищення кваліфікації лише в умовах навчальних полігонів, а їхньому надійному тилу – родинам – добробуту та благополуччя.


Привітав гармашів і Павло Гайдаманчук: побажав міцного здоров’я, аби служба була спокійною, але щоби бійці не забували про необхідність повної бойової готовності і якомога скоріше живими та здоровими поверталися додому.
У бригаді отримали поздоровлення від вищого командування, у тому числі – від генерал-майора Андрія Маліновського, а чарівні артистки Будинку офіцерів подарували винуватцям свята свої мистецькі вітання.

16richnitsya 1

16richnitsya 2

16richnitsya 3

16richnitsya 4

16richnitsya 5

16richnitsya 6

16richnitsya 7

16richnitsya 8

16richnitsya 9

16richnitsya 10

16richnitsya 11

16richnitsya 12

16richnitsya 13

16richnitsya 14

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.