Центральна площа Бердичева ожила для благодійного дійства — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Центральна площа Бердичева ожила для благодійного дійства

В неділю ввечері на центральній площі почали збиратись бердичівляни, які дізнались про проведення благодійного заходу для підтримки хворої на саркому Юінга Анни-Софії Кобернюк.

 


Надзвичайна сила духу хворої дівчинки надихнула багатьох творчих бердичівлян долучитись до допомоги. Колектив міського палацу культури, де працювала мама Анни став основним організатором дійства, а допомагали їм і вихованці творчих колективів, і активісти громадських об’єднань «Насіння надії» та «М-формація», і гуртківці фотографічної фундації на чолі з Володимиром Мельниковим та Олегом Силкою.

 


Останні організували величезну виставку фотографій Анни-Софії, відзнятих за кілька фото сесій. Як розповіли журналістам, спочатку дівчинка не хотіла фотографуватись без парика, але побачивши перші знімки, все ж погодилась провести ще кілька фотосесій. На запитання, чи не продаються ці фото, Володимир Мельников відповів, що всі вони, за попередньою домовленістю, є власністю Анни та її сім’ї, і відразу після цієї виставки їх передадуть власникам.


На благодійному заході всі охочі могли купити різноманітні смаколики, дитячі поробки та навіть картини незвичайних дітей з «Насіння надії». Але часто дорослі просто опускали гроші в скриньки для пожертв, а взамін нічого не брали. Зате і вони, і їх діти залюбки дивились танцювальну програму та приймали участь в різноманітних конкурсах і розвагах.


Взяли участь у благодійному марафоні і перший заступник міського голови Роман Левицький з дружиною та інші керівники міста. Взагалі, за час карантину бердичівляни вже встигли відвикнути від масових заходів, від концертних виступів, а самі артисти теж могли представити творчі доробки своїм прихильникам лише в інтернеті.


Можливо, саме тому недільнього вечора на центральній площі Бердичева панувала така незвичайно чуйна атмосфера, в якій поєднались прагнення допомоги, спільне натхнення, радість спілкування та тепла літня благодать.

Anna1

Anna2

Anna3

Anna4

Anna5

Anna6

Anna7

Anna8

Anna9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.