Прес-офіцер 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича молодший лейтенант Олег Калашніков став переможцем конкурсу "Свою Україну любить" — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Прес-офіцер 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича молодший лейтенант Олег Калашніков став переможцем конкурсу "Свою Україну любить"

25 серп. 2020

 

До Дня Незалежності України 2020 року Міністерством оборони України, Всеукраїнським благодійним культурно-науковим фондом Т. Г. Шевченка, Національною спілкою письменників України було проведено конкурс патріотичної поезії та малої прози (оповідання, новели, нариси, ессе) "СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ".

kalashnikov

Прес-офіцером 26 артилерійської бригади на конкурс було подано 8 поезій та 1 оповідання тематика яких пов'язана з російсько-українською війною.

Участь у конкурсі могли взяти виключно військові та волонтери, які системно працюють з військовими підрозділами в зоні бойових дій.

Для переможців конкурсу до Дня захисника України відбудеться творчий вечір, де вони зможуть прочитати свої твори слухачам та отримати дипломи переможців.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.