Понеділок, 28 Листопада

Працівники бібліотеки та "М-Формація" презентували Бердичів на виставці у Житомирі

14 вер. 2020 Молодіжний центр "М-Формація"

Бердичів...
Місто, де гармонійно поєднується минуле і сучасність.
Місто історії, музики, живопису і театру. Місто Бальзака, Нестайка, Рубінштейнів та всім відомого Ізі-газіровщика.
Місто, яке неможливо не відвідати.
Місто, яке знають не лише в Україні, але і за її межами. Бердичів... Скільки за тебе ще буде сказано і написано слів.

Про це місто неможливо не говорити. Його хочеться показувати і хвалити. Не даремно в Бердичів щороку приїздить стільки туристів, аби помилуватися його красою, насолодитися гостинністю, поринути в його атмосферу.
Цього року на Всеукраїнській туристичній виставці, яка проходила у місті Житомир 11 вересня, вся Житомирська область представляла свої місцинки, які так цікаві туристам.
Бердичів також не втратив можливість показати себе.


Працівники Бердичівської міської бібліотеки та МЦ "М-Формація" перевтілилися в образи народностей, які проживали та проживають на території Бердичева: українці, поляки та євреї.
Також на туристичній виставці був представлений "Альбом спогадів", виготовлений працівниками Центральної бібліотеки. В альбомі зібрані фотознімки, історичні факти та свідчення очевидців про сім'ї євреїв, які проживали на території Бердичева від дореволюційного періоду досьогодні.
Усі учасники виставки могли на згадку взяти оригінальну листівку, на якій зображено туристичні "перлини" Бердичева.


Особливо жваво молодь Житомирщини відповідала на питання вікторини про Бердичів, відомих людей, які не лише відвідали це місто, але і є його корінними жителями.
Фотозона "Серце" користувалася, напевно, найбільшою популярністю серед житомирян, адже ніхто не міг пройти повз локації "Бердичів", щоб не зробити гарне фото на пам'ять з частинкою Бердичева.


Але що вражає найбільше, це те, що усі житомиряни, які підходили, в один голос говорили: "О, Бердичів". Багато хто ділився враженнями про наше чудове місто, хтось розповідав, що нещодавно з нього повернувся і планує ще не одну подорож) хтось розхвалював бердичівські бібліотеки і ділився враженнями про екскурсії від них, а хтось просто переглядав" Альбом спогадів" і розповідав свої життєві історії, які пов'язані з цим містом, адже було враження, що ми і не виїжджали з Бердичева. Чому? Бо до нас підходили ледь не кожен другий бердичівлянин.


Заряджені гарним настроєм, з Подякою, приємними враженнями ми повернулися додому. Що не кажи, а Бердичів - то найкраще місто на землі.

11vistavkaZH 1

11vistavkaZH 2

11vistavkaZH 3

11vistavkaZH 4

11vistavkaZH 5

11vistavkaZH 6

11vistavkaZH 7

11vistavkaZH 8

11vistavkaZH 9

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.