Субота, 25 Березня

Бердичів відзначив Всенародний день батька та Міжнародний день миру

21 вер. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Миру в Україні та поважним головам родин – шановним татусям – присвятила недільну концертно-розважальну програму Центральна площа Бердичева.

Традиційно програму намагалися наситити таким чином, аби гарно провести гарний вечір могли і малі, і дорослі. Пісенно-танцювальну частину взяли на себе артисти міського Палацу культури, Центру позашкілля ім. Разумкова, вихованці музичної школи. За численні майстер-класи відповідали працівники міської бібліотечної системи. 

«Щастя – родині, миру – Україні!» – з цим гаслом Бердичів мистецький долучився до святкування Всенародного Дня Батька та Міжнародного Дня Миру.

Denbatka 1

Denbatka 2

Denbatka 3

Denbatka 4

Denbatka 5

Denbatka 6

Denbatka 7

Denbatka 8

Denbatka 9

Denbatka 10

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.