Підопічних геріатричного пансіонату привітали з Днем людей похилого віку та Днем ветерана — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Підопічних геріатричного пансіонату привітали з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

01 жовт. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

У геріатричному пансіонаті приймали вітання, грамоти та подарунки з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Від імені міського голови Бердичева, міської ради, виконавчого комітету та всієї бердичівської громади підопічних та колектив закладу привітала заступниця міського голови Валентина Адаменко.


Добро та милосердя є двома крилами, на яких тримається людство, зазначила, у свою чергу, директорка пансіонату Тетяна Переходкіна. Що потрібно для щастя людині поважного віку? Здоров’я, друзі, щоби рідні серцю люди жили довго. А ще потрібно, аби поруч завжди перебували добро та чуйність. І саме такі фахівці працюють в їхньому колективі, констатувала директорка. Фахівці, які завжди вислухають, розрадять, підтримають у важкі хвилини та щиро тішитимуться, коли на серці радісно.


А щоби серце співало, у гості до підопічних пансіонату завітав ансамбль «Бердичі» міського Палацу культури ім. Шабельника.

01pansionat 2

01pansionat 3

01pansionat 4

01pansionat 5

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.