У Бердичеві відзначають ювілеї гранди світового мистецтва — РІО Бердичів
  • Купівля промислового майданчика

У Бердичеві відзначають ювілеї гранди світового мистецтва

Саме так пройшов цей уїк-енд в Бердичеві, на території арт-студії «Різома», яка давно розташувалась на місці колишнього будинку культури цукро-рафінадного заводу. Тут відзначав своє п’ятдесятиліття один з найвідоміших у світі жонглерів Віктор Кі.

 


Вихованець народної циркової студії з Прилук Віктор Кіктев зробив запаморочливу кар’єру у світовому цирковому мистецтві. Довгий час працював у цирку «Дю солей», дав сотні власних постановок у найвідоміших шоу Парижу, Берліну, Лас-Вегасу та на інших світових сценах.

 


Він знайомий з Барбарою Стрейзанд та Стінгом, йому тиснув руку за виступ сам Дональд Трамп, зараз він живе у Швейцарії та виступає у шоу по всьому світі.


Кілька років тому швейцарська циркова асоціація оголосила, що Віктору Кі присвоєна премія за видатні досягнення в цирковому мистецтві. За всю історію існування асоціації ця премія присуджувалась всього чотири рази: швейцарському канатохідцю Фредді Ноку, американським акробатам на роликових ковзанах Уіллерс, італійським акробатам братам Пелегріні та українському еквілібристу Анатолію Залевському.


Звичайно ж, саме завдяки дружбі з нашим земляком, і надумав всесвітньовідомий артист відзначити свій ювілей у нашому не менш відомому місті.


Ще в п’ятницю до Бердичева почали збиратись артисти з усієї України, репетирували свої номери, за чим з цікавістю спостерігали місцеві дітлахи. А вже в суботу по обіді розпочалось справжнє шоу, яке проходило як на майданчику перед студією, так і в театральній залі.


Це дійсно було шоу світового рівня і по костюмам, і по майстерності, і по спецефектах та театралізованих перфомансах. Шкода лише, що його могло побачити лише досить обмежене число бердичівлян. Серед гостей були перший наставник Анатолія Залевського Володимир Моцний, відомий композитор і виконавець Олесь Коляда, батьки нинішніх вихованців студії «Різома» та кілька жителів Корніловки, які змогли дізнатись про подію буквально напередодні.


Віктор Кі, на жаль, не мав часу на інтерв’ю місцевій пресі, зате залюбки попозував біля власного об’ємного зображення.

Rizoma1

Rizoma2

Rizoma3

Rizoma4

Rizoma5

Rizoma6

Rizoma7

Rizoma8

Rizoma9

Rizoma10

Rizoma11

Rizoma12

Rizoma13

Rizoma14

Rizoma15

Rizoma16

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.