ЗІ СВЯТАМИ ВАС, ЛЮДИ СИЛИ І ЧЕСТІ! — РІО Бердичів

Понеділок, 26 Жовтня

  • Купівля промислового майданчика

ЗІ СВЯТАМИ ВАС, ЛЮДИ СИЛИ І ЧЕСТІ!

13 жовт. 2020 Ігор СМЕШКО

Шановні полісяни!

Сила і Честь

 

Щиро, урочисто і сердечно вітаємо Вас із величним святом українського народу і всього християнського світу – Покровою Пресвятої Богородиці. Саме у цей день, коли Божа Мати оповила своїм покровом православний люд, ми найчастіше згадуємо про славних, мужніх, сильних і мудрих наших пращурів. Тих, хто Силою своєї Честі зберігав і множив нашу наснагу до життя, наш супротив злу і насиллю, нашу віру у наші перемоги.

Сила і Честь

Саме на день Покрови народилося українське лицарство – козацтво. Саме у цей день величного всенародного свята українці відзначають і День захисника Вітчизни, споріднюючи наші благородні устремління до волі, свободи та незалежності із покровительством Пресвятої Богородиці.

З нагоди найвеличнішого для нашого народу і нашої країни свята зичимо вам миру, любові і злагоди, честі і благодаті, міцного козацького здоров’я і сили духу, аби подолати усі негаразди, кризи і пандемії. Бажаємо кожному із вас, усім вашим родинам душевного тепла і найкращого затишку. Сподіваємось на нашу Заступницю, згадуємо і сповідуємо найперші людські чесноти. Усіх і найбільших життєвих гараздів у ваші сім’ї і у ваші домівки. І нехай вам щастить!

З повагою
Голова ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
Ігор СМЕШКО,

Житомирська обласна організація
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.