Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Мери польських міст-побратимів Бердичева подякували Василю Мазуру за співпрацю

Після проведення місцевих виборів, у яких вперше за двадцять років не брав участь міський голова Бердичева Василь Мазур, його колеги, мери польських міст-побратимів Сєдльце і Явора надіслали листи подяки за багаторічну дружбу і співпрацю.


Бурмістр Явора Еміліян Бера зробив це ще 27 жовтня, а Президент Сєдльце Анджей Сітнік аналогічний лист підписав 11 листопада. Того ж дня скан-копії та переклади листів були оприлюднені на Офіційному сайті Бердичева.

 

burmistrz Yavora«Шановний Пан Василь Мазур


Мер міста Бердичева


Шановний пане Мер.


Я хотів би подякувати вам за нашу багаторічну співпрацю, сповнену дружби та доброти, взаєморозуміння та особистого досвіду.


Партнерство - це унікальна форма вираження єдності та європейської і культурної ідентичності. В його основі лежать найважливіші цінності - дружба, взаєморозуміння, співпереживання та поблажливість.


Ви чудова людина і управитель міста багатьох культур. Наша партнерська співпраця була унікальною та досконалою в усіх відношеннях. Для мене було честю мати можливість працювати з Вами на багатьох рівнях.


Я також хотів би подякувати усім вашим підлеглим. Ви були для них наставником, який показав їм, що партнерство може бути плідним, зразковим і надзвичайно креативним.


Партнерство добре, коли воно залучає жителів для спільних, активних дій, приносить користь місцевій громаді. Наше було саме таким.


Користуючись нагодою, бажаю вам добра і міцного здоров’я у вашому особистому житті. Нехай кожен день приносить задоволення та втіху.


Всього найкращого для всієї вашої родини, пане Василю. Я сподіваюся, що ви приїдете до Явора як почесний гість і друг наших міст.


З дружніми привітаннями Еміліян Бера Бурмістр міста Явор»

 Yavor1

Yavor2

 

prezydent Sedlce«Президент міста Сєдльце


Пан Василь Костянтинович Мазур


мер міста Бердичів


Я хотів би подякувати вам і висловити свою глибоку вдячність за багаторічну співпрацю з місцевим самоврядуванням міста Сєдльце відповідно до угоди про партнерство, підписаної в 2005 році між Сєдльце та Бердичевом.


Ви є беззаперечним прихильником поглиблення польсько-українських відносин між нашими народами. Починаючи від ініціативи підписання угоди про партнерство, через багаторічні заходи в живому партнерстві наших органів місцевого самоврядування, до дружби, яку я мав честь відчути під час мого особистого візиту до Бердичева в 2019 році.


Протягом 18 років ви були мером міста Бердичів за волею його мешканців. З 2002 року, під час виборів, ви отримували мандат довіри та жителі довіряли вам долю Бердичева. У той час було досягнуто колосального прогресу, місто з кожним роком красувалось, жителі із задоволенням говорили про свою малу Батьківщину та про Вас як її керівника.


Завдяки чудовій співпраці, яку варто наслідувати іншим органам місцевого самоврядування, жителі Сєдлец могли неодноразово зустрічатися з українською традицією та культурою, а мешканці Бердичева під час Днів польської культури захоплювались досягненнями мистецьких колективів з Сєдлєц.


Ви є взірцем хорошого господаря та видатним чиновником місцевого самоврядування. Прийміть мої побажання найкращого здоров’я та процвітання в новій реальності, яка незабаром увійде у ваше життя.


Я переконаний, що Ви назавжди залишитесь в серцях жителів Бердичева та Сєдлєц як людина з великої літери.


З повагою Президент Сєдлєц Анджей Сітнік»

Sedlce1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.