Міський голова Бердичева Сергій Орлюк відвідав організації для осіб з інвалідністю — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Міський голова Бердичева Сергій Орлюк відвідав організації для осіб з інвалідністю

Традиційно, кожного року 03 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю, день, що спрямований привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами, нагадати, що вони є, що вони потребують підтримки, турботи та допомоги.

Щорічно з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Бердичеві проходять заходи не лише у вигляді вручення грамот, подяк керівникам та працівникам організацій, що опікуються особами з інвалідністю, а й вручення продуктових наборів людям з обмеженими можливостями та святковий концерт, на якому такі бердичівляни демонструють свої таланти, а вони у них, дійсно, є.


Цьогоріч через карантинні обмеження концертне дійство у міському Палаці культури не проводиться. Але без привітань, уваги і подарунків цього дня особи з інвалідністю не залишилися, адже новообраний міський голова Сергій Орлюк особисто разом із депутатом від політичної партії «Пропозиція» Анастасією Вігінською здійснили гарну місію – відвідали організації, що піклуються особливими бердичівлянами. Про візит до кожної він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
Найпершою міський голова відвідав Комунальну установу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю». В даному закладі, яким керує Тетяна Осадчук, зараз завдяки професійним працівникам проходить курс реабілітації 56 дітей з особливостями розвитку відповідно до індивідуальної програми реабілітації.


Сергій Орлюк мав можливість ознайомитися з роботою Центру, подякувати його трудовому колективу, відданому своїй справі, та вручити грамоти Бердичівської міської ради. Міський голова переконаний, що "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" має кваліфікованих спеціалістів та потужну матеріально-технічну базу, над зміцненням якої потрібно працювати надалі. Тут допомагають дітям з психічними розладами та проблемами опорно-рухового апарату, яких, на жаль, в Бердичеві щороку стає більше. Тому, за словами мера, міська влада, як мінімум, повинна докласти зусиль, щоб забезпечити кожну особливу дитину якісним лікуванням та реабілітацією. Продуктові набори з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю отримали члени Бердичівського союзу інвалідів. Міський голова, додатково привізши солодощі членам організації, заразом обговорив актуальні для людей з обмеженими можливостями потреби, вислухав їх пропозиції і просто послухав про наболіле. Грамотами Бердичівської міської ради було нагороджено активних членів союзу інвалідів: Наталію Шульц та Тетяну Щенявську. Окремо він також привіз солодощі для членів Бердичівського Союзу інвалідів.


Привітав Сергій Орлюк разом з Анастасією Вігінською також підопічних і працівників Бердичівської територіальної організації УТОС («Українське товариство сліпих») та Бердичівської територіальної організації УТОГ («Українське товариство глухих»), виконавши почесну місію нагородження грамотами Бердичівської міської ради найбільш активних членів територіальної організації УТОС - керівника художньої самодіяльності Леокадію Розінську і членів правління Клавдію Яроменко, Лідію Доліш та Євгену Гудзь, а також голову територіальної організації УТОГ Жанну Білоус і члена міської первинної організації УТОГ Феліксу Ковтун.


З побажаннями міцного здоров'я, щастя та благополуччя отримали від міського голови та депутата слова вітання і продуктові набори активи ветеранських організацій - Бердичівська міська організація «Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил» і Міської організації ветеранів.


Грамотами Бердичівської міської ради було нагороджено Галину Дячук (голову організації ветеранів шкіроб’єднання), Ольгу Іщук (голову ветеранів фабрики одягу) та Олексія Сороку (голову організації ветеранів заводу «Прогрес») та активістів Бердичівської міської організації «Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил» - Андрія Славінського і Віктора Давиденка.


Аналогічно грамоту Бердичівської міської ради, привітання з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю та побажання здоров’я, сил, наснаги і віри у свої можливості допомагати особливим бердичівлянам від Сергія Орлюка отримала помічник-волонтер навчально-реабілітаційного центру для неповносправних дітей «Насіння Надії» Олена Куркіна.

Фото взяті зі сторінки Сергія Орлюка у Фейсбуці

den invalidnosti1

den invalidnosti2

den invalidnosti3

den invalidnosti4

den invalidnosti5

den invalidnosti6

den invalidnosti7

den invalidnosti8

den invalidnosti9

den invalidnosti10

den invalidnosti11

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.