До Бердичівського ЦНАПу, нарешті, привезли меблі — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

До Бердичівського ЦНАПу, нарешті, привезли меблі

Свого часу Бердичів взяв участь у міжнародній програмі та став одним із 10 міст, якому пообіцяли поставити в новий ЦНАП меблі та комп’ютерне обладнання в рамках європейського гранту з підтримки децентралізації.

 


Але, в зв’язку з епідемією коронавірусу в минулому році терміни виконання планів довелось змінювати як місцевим будівельникам, які вели ремонт приміщень для нового центру надання адміністративних послуг, так і для міжнародних організацій.

 


В тестовому режимі ЦНАП відкрили в серпні минулого року, і лише зараз з’явився шанс назвати хоча б приблизну дату його переходу на повноцінну роботу. Про це журналісту розповіла заступник міського голови Бердичева з питань економіки Інна Тарасюк.


Саме їй довелось підключатись до завершального етапу реконструкції міського ЦНАПу, який розпочали ще при колишньому міському голові. Вона постійно телефонувала представникам програми «U-lead”, які обіцяли надати для центру меблі, комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Комп’ютерне обладнання надійшло раніше, але оскільки не було меблів, то й не було куди його установлювати. І лише вчора приїхала фура з меблями та представниками фірми виробника, які і мають за контрактом їх встановити. Нині ці роботи тривають в усіх кабінетах першого поверху та у віддаленому місці ЦНАПу на Червоній горі.


Потім для грантодавців буде надіслано фотозвіт про те, що меблі встановлені, як належить, і тоді розпочнеться встановлення комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення. В Бердичеві буде встановлено інформаційну систему «Вулик», до якою вже підключено більш ніж півсотні ЦНАПів України. А в подальшому планується підключення до такої системи всіх ЦНАПів, що дасть можливість швидко і якісно надавати будь-які адміністративні послуги.


На запитання, чи будуть в Бердичівському ЦНАПі реєструватись автомобілі, як це колись анонсувалось, на жаль, довелось отримати негативну відповідь. Як пояснила Інна Олександрівна, спроба робити такі послуги була, але сервісний центр МВД не надав погодження, бо поруч немає відповідної стоянки для автомобілів, і ще кілька критеріїв не дозволяють це зараз тут зробити. Після повного відкриття, яке станеться орієнтовно в середині березня, Бердичівський міський ЦНАП буде надавати 191 адміністративну послугу, повний перелік яких є на офіційному сайті міста.


Оскільки, центр надання адміністративних послуг в Бердичеві буде одним з найкращих на сьогоднішній день, то ж на його офіційне відкриття очікується прибуття високих гостей, в тому числі і з-за кордону.

mebli1

mebli2

mebli3

mebli4

mebli5

mebli6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.