Подвиг полеглих у Другій світовій війні працівників шкіроб’єднання вшанували бердичівляни — РІО Бердичів

Подвиг полеглих у Другій світовій війні працівників шкіроб’єднання вшанували бердичівляни

З покладання квітів до пам’ятника робітникам шкірзаводу, котрі у роки Другої світової війни виконували свій воєнний обов’язок заради мирного неба над головою мільйонів людей, життя майбутніх поколінь та свободи і незалежності нашої держави, розпочалися святкові заходи до Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом.

На 9-ту годину ранку у цьому символічному та пам’ятному місці бердичівляни зібралися вшанувати полеглих земляків, чиї життя забрала кривава війна. Незважаючи на те, що від цих подій нас віддаляють більше семи десятків років, пам’ять про подвиг прадідів і дідів, котрі залишили свої робочі місця на Шкіроб’єднанні імені Ілліча і взялися за зброю, відправившись воювати на фронт, ніколи не згасне. Їхні прізвища – 91 воїна – викарбувані на монументі і назавжди залишаться не лише на граніті, а й у серцях вдячних містян.


Представники міської влади Бердичева, а також керівництво, викладачі та учні професійно-технічного училища сьогодні зі скорботою схилили голови на знак шани кожного героя-іллічівця, який не повернувся додому, чиї родини так і не дочекалися сина, тата, дідуся, чиї дружини залишилися вдовами, а діти – сиротами. Слова вдячності присутні висловили і тим працівникам, котрі все ж вижили у цьому горнилі і потім піднімали країну з руїн, відбудовуючи її.


Цьогоріч, враховуючи карантинні обмеження, масштабного заходу не було, адже хоч місто і перейшло до «жовтої зони», все ж розслаблятися ще рано і тим паче – наражати на небезпеку старше покоління, ветеранів праці заводу тощо. Тому присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника, а міський голова Сергій Орлюк виступив з коротенькою промовою, зазначивши, що колись всі вважали ту війну останньою і що більше це жахіття ніколи не повториться. Але нині, ось уже восьмий рік, подвиги своїх дідів та прадідів повторюють мужні сини України, відстоюючи кордони нашої держави. І обов’язок нинішнього покоління – берегти пам’ять про подвиг захисників і визволителів України, героїв трудового фронту, сміливих та відважних воїнів.

illichivtsi 1

illichivtsi 2

illichivtsi 3

illichivtsi 4

illichivtsi 5

illichivtsi 6

illichivtsi 7

illichivtsi 8

illichivtsi 9

illichivtsi 10

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.