Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Роман Левицький закликає вшанувати у Бердичеві пам’ять полеглих бійців ССО

Ідея створення монументу в навчальному центрі Сил спеціальних операцій, який розташований в Бердичеві на Елінгу прийшла бійцям, які зараз тут проходять службу, навчаються для того, щоб завтра виконувати завдання будь-де. Але самим військовим така справа виявилась незвичною, тому і звернулись вони по допомогу до тих, хто має в Бердичеві авторитет і повагу.

 


Благодійна організація «Гурт» взялась за організацію цієї справи та закликає долучатись до неї всіх небайдужих. Роман Левицький написав в себе на сторінці у Фейсбук:

 


«Друзі, однодумці, українці!
Я особисто розумію, що виготовлення та встановлення на території Навчально-тренувального центру в місті Бердичів меморіального пам’ятнику «ПОЛЕГЛИМ СМЕРТЮ ХОРОБРИХ», присвяченому пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну - це справа честі. Я закликаю всіх долучитись та реалізувати цей проєкт вартістю 250 тисяч гривень!
Адже навіть невелика допомога - це велика подяка нашим героям та їх родинам.
Ми щоденно будемо звітувати про надходження коштів та інформувати про перебіг реалізації.


Реквізити для перерахування благодійної фінансової допомоги:
Отримувач: ГО «Левицького «ГУРТ»
Код ЄДРПОУ/ІНН: 43917202
Р/р: UA613116470000026000300186700 в АТ «Ощадбанк».
Гуртуємось для вшанування героїв!»


Після цього була проведена зустріч у форматі відкритого діалогу щодо підтримки благодійного збору коштів на виготовлення та встановлення меморіального пам’ятнику «Полеглим смертю хоробрих».


До діалогу долучились Гайдаманчук Павло Валерійович Голова ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району", Лисюк Анатолій Олександрович з міської ради ветеранів міста Бердичева та Петрова Ганна Петрівна з Бердичівської міської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних сил. За кожним з цих людей стоять десятки та сотні однодумців і їх підтримка необхідна для реалізації проєкту меморіалу.


Ідею встановлення пам’ятника підтримали всі учасники зустрічі та долучаються до розповсюдження інформації та залучення коштів.

gurt1

gurt2

gurt3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.