Вівторок, 27 Вересня

Новий приватний музей Бердичева розпочав екскурсійний сезон

Ми вже розповідали про бердичівського колекціонера старовини, який носить псевдо «Чапай». Чоловік давно займається пошуком та реставрацією старовинної техніки та предметів домашнього вжитку і досить довго виношував ідею представити свою експозицію для публіки.

 


На пропозицію колекціонера виставити експонати для огляду в якомусь комунальному закладі, влада відповіді не сформулювала, тому довелось йому на території свого домоволодіння готувати нові приміщення та облаштовувати їх самостійно.

 


Нещодавно відбулись уже й перші екскурсії. Ось так написали про одну з них:


«9 червня учні Великоп'ятигірського ЗЗСО І-ІІ ступенів відвідали домашній ретро-музей "У Чапая". Учні із задоволенням розглядали колекцію радіо та теле апаратури різних поколінь, а також предмети старовинного вжитку. Ще з найбільшим задоволенням відвідали будинок з скляних пляшок, де навіть пограли у більярд. Дякуємо за гарно проведений час і змістовну екскурсію».

 Chapay1

 Chapay2

 Chapay3

 Chapay4

 Chapay5

 Chapay6

 Chapay7

 Chapay8

 Chapay9

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.