Депутат облради подарувала для бердичівської восьмої школи ноутбуки — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Депутат облради подарувала для бердичівської восьмої школи ноутбуки

Про це вона сказала під час свого виступу на лінійці, присвяченій святу Першого дзвоника. Але нічого не додала про те, що ця техніка, яка тут же лежала на столі, придбана за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам, тобто за гроші платників податків.

 


У дітей і батьків могла скластись думка, що депутат з власної кишені купила ці ноутбуки та зробила такий щедрий подарунок. Хоча всі вже в нас давно звикли, що депутати будують дороги, відкривають амбулаторії чи ремонтують школи. Не дивно, що часто діти відповідають на питання, ким хочуть стати - депутатом або бандитом.

 


А де ж, як не в школі, де дітей вчать точних формулювань, потрібно говорити правильно. Як привчити дітей до думки, що коли вони стануть дорослими, то будуть повинні платити податки, з яких буде фінансуватись навчання вже їхніх нащадків.


На жаль, українська школа успадкувала багато поганих сторін школи радянської. Коли гарно говорили про все на лінійках і зборах, а робили зовсім по-іншому вдома чи на вулиці. Не вчать в школі ні податковій культурі, ні політичній, ні виборчій, ні інформаційній.

Тому телевізор та соцмережі стають основними прикладами для повторювань і, на жаль, часом трагічними.


Залишається лише сподіватись, що головний девіз Нової української школи: «Навчати компетентностям» не залишиться тільки девізом, а буде дійсно впроваджено в реалії сьогодення і майбуття.

8shkola1

8shkola2

8shkola3

8shkola4

8shkola5

8shkola6

8shkola7

8shkola8

8shkola9

8shkola11

8shkola12

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.