Одержання призів – улюблена забава бердичівлян у свято — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Одержання призів – улюблена забава бердичівлян у свято

І таку забаву їм організував в день святкування 160-річчя Бердичівського пивзаводу його дистрибюційний партнер - товариство «Верам».

 


Всі учасники пивного забігу та ті, хто на «фудкорті» (іноземне слово, яке означає місце, де їдять і п’ють) купували пива більш ніж на сто гривень (а це було зовсім просто, бо два рази в черзі по пів години стояти ніхто не хотів) та заповнили відповідні анкети, стали учасниками розіграшу цінних призів.

 


П’ять пакетів з пивом нашого заводу, п’ять подарункових сертифікатів по 500 гривень на відвідини магазину-кафе «Бірвіль» і головний приз – телевізор.


Діти, які раз-по-раз виходили на сцену, щоб витягнути щасливий для когось квиток, отримували і свої невеличкі призи (не пиво). А радості переможців розіграшу не було меж. Воно й не дивно, адже випите для участі в конкурсі пиво вже добре давало про себе знати.


Одним словом, гарні емоції як учасників, так і переможців цієї пивної лотереї стали ще одним плюсиком до загальної картини найкращого бердичівського свята в цьому сезоні.

prizi 1

prizi 2

prizi 3

prizi 4

prizi 5

prizi 6

prizi 7

prizi 8

prizi 9

prizi 10

prizi 11

prizi 12

prizi 13

prizi 14

prizi 15

prizi 16

prizi 17

prizi 18

prizi 19

prizi 20

prizi 21

prizi 22

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.