У ЦПО ім. О. Разумкова проходить благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок» — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

У ЦПО ім. О. Разумкова проходить благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

У Центрі позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова триває благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок». Вихованці 28-и  гуртків – 28-и острівців добра в океані любові та творчості Центру – діляться теплом своїх сердець із дітьми з особливими потребами.

«Хто бере – наповнює долоні, хто віддає – наповнює серця», – давня мудрість, у якій – глибокий зміст. Щире бажання творити добро зігріває світ навколо та об’єднує людей… Другий рік поспіль разумковці запроваджують благодійну акцію «Особливій дитині – особливий подарунок» у межах спільного проекту соціально-реабілітаційного напрямку «Я тебе бачу, я тебе чую, я тобі усміхаюсь» Центру позашкільної освіти та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. Цієї зими карантин та пов’язані з ним обмеження змінили формат святкової грудневої програми до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Керівники і вихованці гуртків влаштували індивідуальні зустрічі з дітьми з особливими потребами та їх батьками, розповіла практичний психолог ЦПО ім. О. Разумкова Леся Вікарій: «Ми вирішили подарувати нашим юним друзям із реабілітаційного центру хвилини теплого спілкування і приємні сюрпризи. Двадцять вісім гуртків готували особливі пакунки. Наші вихованці принесли те, що бажали б самі отримати в подарунок: фігурки ангелочків, солодощі, олівці, фломастери, фарби… Разом зі своїми педагогами-наставниками та художником-оформлювачем Тетяною Хорват створювали казкову упаковку, прикрашали, вкладаючи частинку душі та фантазії…»  

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Разумковці запросили до себе дітей з особливими потребами та їх батьків у різні дні і зручний для них час. І кожна зустріч – це добра атмосфера, позитивні емоції та щира вдячність маленьких гостей за подаровану радість.

Керівник гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» Олег Савенко здійснив цікаву екскурсію для 7-річного Святослава. Малюк пообіцяв: як підросте, обов’язково приєднається до моделістів. Гурток «Художнє випилювання» Лариси Філімонової – це команда хлопців, закоханих у мистецтво виготовлення оригінальних виробів із дерева. Вони підготували чудовий подарунок для юної Катерини. Дівчинка була вражена красивими речами, що виготовляють юні майстри. І поділилася своїм бажанням оволодіти вмінням творити дива лобзиком.

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Серед вихованців гуртка соціально-реабілітаційного напряму «Шанс», який очолює Петро Герасименко, є діти з особливими потребами. Вони зустрічаються на заняттях на базі школи № 5. Педагоги ЦПО ім. О. Разумкова потішили дівчат та хлопців чудовими подарунками, врахувавши їх уподобання. Ще раніше Петро Миколайович підказав, чим захоплюються його підопічні.  

Другого грудня керівник гуртка «Зоосвіт» Леся Вікарій та завідувач відділу організаційно-масового Ірина Савчук зустрілися з маленьким Нікітою і його мамою. Хлопчик щиро радів подарунку та увазі педагогів. А потім зачаровано оглядав новорічні композиції в одній із кімнат відділення науково-технічної творчості ЦПО ім. О. Разумкова…

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Директор Центру позашкільної освіти Олена Боровська розповіла, що у різних гуртках також займаються діти з особливими потребами і запросила бажаючих долучитися до великої творчої родини разумковців: «Наші педагоги допоможуть кожному знайти справу до душі, розкрити і розвинути свої здібності».

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Подарунки для особливих дітей, дійсно, – особливі. Кожний створений із любов’ю і несе добрий посил. Ось такі маленькі кроки, прості слова та світлі миті зігрівають душу…

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Благодійна акція «Особливій дитині – особливий подарунок»

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.