Роздрукувати цю сторінку

Президентську тисячу можна витратити на квитки в бердичівський театр

Тисячу за вакцинацію нині активно оформлюють і отримують бердичівляни. І у багатьох постає питання, на що її витратити в нашому місті.

Адже, нагадаємо, що карткою єПідтримка можна розрахуватися в книжкових магазинах, в кіно, театрах, музеях, виставкових центрах та концертних залах. Також до цього переліку входять фітнес-центри та спортзали і придбання квитків на літак чи поїзд для переміщення у межах нашої країни.


teatr kartka1

У Бердичеві, окрім книжкового магазину, кінотеатру та фітнес-залів, відтепер можна оплатити коштами із отриманої тисячі квитки на вистави в бердичівському театрі. Це те, на що чекали багато хто з бердичівлян-любителів театрального мистецтва.


Про це у соціальній мережі Фейсбук повідомила директор «Музично-драматичного театру на Європейській» Алла Садковська. Запитання про можливість розрахуватися за квитки коштами президентської тисячі їй задавали ще раніше.

Це видно у коментарях під афішами вистави «Любов до смерті», прем’єра якої відбудеться 14 та 16 грудня. Тоді директор театру відповідала, що треба зачекати кілька днів, щоб встановили платіжний термінал.

А вже у понеділок, 10 січня, Алла Садковська поінформувала, що усі бажаючі, хто отримав тисячу за вакцинацію і не встиг ще її витратити, можу придбати квитки, розрахувавшись карткою єПідтримка безконтактним способом (Google Pay) у театральній касі. Заодно і запросила бердичівлян та гостей міста відвідати прем’єру вистави, до якої залишаються лічені дні..

teatr kartka2

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук