Бердичівлянка з командою створила мегапопулярний музей покоління Зет у Києві — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Бердичівлянка з командою створила мегапопулярний музей покоління Зет у Києві

Покоління Z - люди, які народилися десь між 1997 і 2010 роками та є найбільшим поколінням у сучасному світі, що становить 32% населення планети. Молоді хлопці та дівчата, яким зараз від 10 до 24 років, володіють характеристиками, які сильно відрізняють їх від інших поколінь.

 

 

Вони з’явилися на світ в період, коли інтернет вже набув свого широкого розповсюдження та зростали з розвитком цифрових технологій. Наразі зумери проводять в мережі в середньому більш ніж 8 годин у день та утворюють там свої спільноти й культуру.

До того ж, погляди покоління на роботу, стосунки, стиль життя, екологію, моду, покупки та споживання теж суттєво відрізняються.

З 21 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року у Києві на Воздвиженці за підтримки та співкураторства бердичівлянки Катерини Доманської відбувся виставковий проєкт «Музей зумерства», метою якого було за допомогою різних засобів вираження донести широкій аудиторії про культуру зумерства та те, "чим живе" теперішнє покоління зет.

У музеї були представлені атрибути зі щоденного життя зумерів, концептуальні предметні композиції, відеоролики, аудіальні композиції, інтерактивні інсталяції, фотопроєкти, які в своїй сукупності передають дух сучасного молодого покоління, актуальні для нього проблеми та інтереси.


До кожного експонату у музеї наявний опис та пояснення, які вводять глядача у контекст інстальованих об’єктів.

У музеї знайшли свій інтерес як зумери, які розуміли його експозицію без зайвих пояснень, так і представники інших поколінь, які відкривали для себе культуру нового покоління та намагалися краще зрозуміти ті речі, про які вони краєм вуха чули, однак досі не мали змоги в них розібратися.

 zumer1

 zumer2 zumer3

 zumer4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.