Четвер, 26 Трв

Купуйте квитки на бердичівську прем’єру «Любов до смерті» за допомогою «ковідної» тисячі

Лише нещодавно ми повідомляли, що в касі Бердичівського театру встановили спеціальний термінал, за допомогою якого можна було купити квитки на всі вистави за допомогою картки «еПідтримка».

 


Але такою можливістю могли скористатись лише ті, хто оформив фізичні картки «еПідтримка» або ж має телефон зі спеціальними (NFS) можливостями. Та відтепер це може зробити кожен, хто оформив віртуальну картку та не має відповідної функції на своєму смартфоні.

 


Квитки на прем’єрний показ найновішої вистави за участю провідних артистів бердичівського «Музично-драматичного театру на Європейській» та за участю аматорських і народних колективів міста «Любов до смерті», який пройде 30 січня в неділю, можна купити на сайті «Карабас», де є вже афіша про цю подію. І саме там можна зручно скористатись для цього своєю «ковідною» тисячею.


До речі, це вперше, коли вистави чи концерти саме місцевих постановників з’являються на загальноукраїнському афішно-концертному майданчику. Раніше тут можна було побачити афіші лише заїжджих колективів з гастролями у нашому місті.


Будемо сподіватись, що це перша, але не остання афіша бердичівських артистів на цьому своєрідному ринку видовищних послуг. Тут їх зможуть побачити не тільки потенційні глядачі, але й потенційні продюсери, які, можливо, захочуть організувати гастролі бердичівських талантів містами України або й за її межами.


Отже, поки закордонні імпресаріо ще не заманили наших митців у далекі тури, у бердичівлян та гостей нашого міста є можливість подивитись чудову виставу за досить невеликі гроші (150 – 200 грн), а якщо використати «еПідтримку», то, можна сказати, що й зовсім задарма.

 Vistava2

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.