Четвер, 26 Трв

Купувати книжки значно вигідніше безпосередньо у видавництв

28 січ. 2022

Після введення в дію постанови уряду щодо видачі 1000 гривень тим, хто отримав повну вакцинацію від Ковід-19, в Україні виник шалений попит на книги, адже це виявилось найпростішим способом «отоварити» ці гроші.

интернет-магазин книг известного украинского издательства ВиватНавіть ті українці, які вже давно не тримали в руках друкованого слова, почали цікавитись адресами магазинів книг та сайтів з продажу друкованої продукції. І для деяких стало справжнім відкриттям, що книжкових магазинів залишилось дуже й дуже мало.

А після того, як з початку року всі ФОПи поховали касові термінали, то заплатити ковідною тисячею за книгу стало майже неможливим навіть тим, в кого є відповідні смартфони.

Різко піднявся попит на послуги книжкових інтернет-магазинів, і в них теж утворились черги. Тому багато хто своє замовлення чекав майже місяць, коли раніше на це вистачало буквально кількох днів.

Саме тому найоптимальнішим шляхом купівлі гарної книжки на сьогодні є замовлення її безпосередньо на сайті видавництва. І одним з найбільших видавництв України, в якому розділ «художня література» складає найвагомішу частку від усіх видань, є харківське видавництво «Віват». Але, крім книг власного виробництва, в інтернет-магазині «Віват» можна купити й книги багатьох інших видавництв.

интернет-магазин книг известного украинского издательства ВиватТут можна купити збірки поезій сучасних і класичних авторів, романи-фентезі та фантастичні оповідання, детективи і трилери або ж сентиментальні романи про кохання та відносини як українських авторів, так і книги, які вже стали бестселерами у всьому світі. Книги на своє вподобання тут можуть знайти як любителі класики, так і знавці сучасних авторів, а шукачам книжкової екзотики можуть сподобатись комікси та графічні романи визнаних геніїв жанру.

До речі, на цьому сайті є книги не лише українською мовою, але й видання англійською, німецькою та іншими мовами світу. І молоді українці, які знають іноземні мови значно краще за своїх батьків, часто обирають читати саме твори в оригіналі, а не в перекладі.

Зручна навігація, пошук за будь-яким параметром (і навіть за величиною максимальної знижки) роблять вибір книги простим і швидким. Хоча тут на швидкість не сильно орієнтуються, адже як стояти в реальному магазині та передивлятись книги, так і передивлятись їх анотації на сайті, теж для декого є чималим задоволенням.

Ну, і, звичайно ж, серед різних способів оплати та різних компаній з доставки книг можна вибрати той, який буде для вас найбільш прийнятним.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.