Понеділок, 3 Жовтня

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова – чудовий творчий подарунок бердичівлянам

На дворі – зима, а на сцені МПК імені Олексія Шабельника розцвів романтичний весняний настрій. Наче чисті росинки, світло сяяли мелодії. Зразковий театр пісні «Краплинки» Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова звітував концертною програмою «Подарунок» на підтвердження звання «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України.

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

Зразковий театр пісні «Краплинки» – талановито, вишукано, артистично та майстерно

Незабаром «Краплинки» зустрічатимуть свою 27-у творчу весну. Коли бердичівляни вперше почули юних виконавців у 1995-му році, зрозуміли: у колективу – яскраве майбутнє. І не помилилися – він, дійсно, став окрасою Центру позашкільної освіти. Добрі феї театру пісні, керівник Олена Вялова та акомпаніатор Ольга Морозова, спрямовують, надихають й окриляють своїх вихованців, шліфуючи грані талантів «краплинок», які виблискують новими відтінками творчості. Колективом захоплюються, його люблять, а виступів постійно чекають численні шанувальники. Зразковий театр пісні отримав високе визнання найвибагливіших професіоналів, здобувши перемоги на конкурсах різних рівнів і нагороди престижних фестивалів. У калейдоскопі успіхів останніх років – Диплом лауреата І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряна осінь» (2018-й р., м. Київ), Диплом І ступеня Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ чудес» (2019-й р., м. Київ), Диплом Гран-прі X обласного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки» у напрямку «Естрадний спів» (2019-й р., м. Житомир), Диплом лауреата ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряна брама» (2020-й р., м. Київ), Диплом І ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Талановитий Я» (2020-й р., м. Київ), Диплом І ступеня Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Лавина талантів» (2021-й р., м. Київ), Диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Moment of Glory» (2021-й р., м. Київ), Диплом І ступеня Третього Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу «Битва жанрів» (2021-й р., м. Київ), Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Ранкові роси» (2021-й р., м. Миколаїв) та інші. У 2020-му році вихованки театру пісні «Краплинки» Діана Огороднійчук та Анастасія Усенова були тричі відзначені Дипломами І ступеня Міжнародних фестивалів-конкурсів: «Сузір’я Україна – Європа» (м. Київ), «Glory Art Fest» (м. Київ), «Zirkafest w Polsce» (Польща).

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

«Талановитих вихованців зразкового театру пісні «Краплинки» можна побачити всюди, на різних міських заходах. Вони мобільні, позитивні та активні. Це універсальний колектив, для якого характерні свій стиль, естетика, краса костюмів, сценічні здібності, висока виконавська майстерність, акторська бездоганність, унікальність постановок і, звичайно, чудовий спів. «Краплинки» дарують глядачам особливу енергетику, виступаючи в залі чи на сценічних вуличних майданчиках. У 2017-му колектив підтвердив звання «зразковий»,  – говорить методист Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова Діна Музиченко. – Керівник театру пісні Олена Володимирівна Вялова – багатогранна особистість. Вона пише неповторні програми, створює цікаві проєкти, застосовує в роботі інноваційні технології, постійно бере участь у різних культурних та освітніх ініціативах».

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

«Краплинки» – це життя керівника театру пісні, її натхнення, частинка серця і душі. У колективі – понад 60 обдарувань різного віку, променистих кришталиків зі співочої родини. «Кожний – неповторний, у кожного – свій, унікальний блиск душі, свій вибір та шлях. І щодня думаєш, чим їх порадувати та здивувати, щоб було цікаво і радісно», – з теплом та ніжністю розповідає Олена Вялова.

Дванадцять років із театром пісні – це найкращі спогади та найяскравіші враження для Аріни Лохман: «Це моя сім’я, і на кожному занятті – затишно, комфортно та душевно. Надихає сама атмосфера. Олена Володимирівна – найкращий керівник, котрий ставиться до всіх із турботою – як до власних дітей. Суперсучасна, суперкласна – вона з нами на одній хвилі!»

«У «Краплинках» завжди підтримають, – додає випускниця цього року Олександра Гайдар. – У теплих обіймах Олени Володимирівни почуваєшся надійно. Час на заняттях пролітає швидко, ми не лише навчаємось, а й спілкуємося та граємось. Акомпаніатор Ольга Анатоліївна Морозова – це любов на все життя, вона – наче рідна мати – доброзичлива і чуйна. З нею можна поговорити про що завгодно…»  

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

Пісня в подарунок – із теплом та любов’ю в серці …

«У вихованців зразкового театру пісні є все: мудрі педагоги – майстри своєї справи, підтримка батьків і шанувальників, відзнаки на конкурсах різних рівнів, а найголовніше – тепла родинна атмосфера та багато вірних друзів», – говорить директор ЦПО ім. О. Разумкова Олена Боровська. І коли одного зимового дня на сцені МПК ім. О. Шабельника зразковий театр пісні «Краплинки» презентував нову концертну програму, підтверджуючи свій почесний статус, а в залі задзвеніли, наче краплі дощу, мелодійні звуки, керівник Центру назвала цю подію справжнім святом, а колектив – перлиною закладу: «Він завжди у пошуку креативних ідей, у нових відкриттях. І кожна дитина – це справжня зірочка. Щоразу виступи театру пісні – це насолода і бездоганність в усьому. А для випускників «Краплинок» відкриті сцени нашої країни…»

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

І знову юні артисти дивували, даруючи промінчики добра, тепла та радості. І кожний номер – це прониклива історія, маленька вистава, зворушливе зізнання, щирі побажання та світла казка. А глядачі аплодували колективу і його солісткам – Софії Шевченко, Діані Огороднійчук, Анастасії Усеновій, Ксенії Корягіній, Єлизаветі Федорук, Олександрі Гайдар, Віолетті Трубій та Дарині Росовецькій. Теплий діалог ведучої програми, культорганізатора Катерини Кузьмук, та маленької артистки театру пісні Олівії Дубцової вніс у спілкування зі слухачами нотки довірливості, а поетичні замальовки і словесні картинки, підібрані Людмилою Ярославець (режисером за фахом), додавали тонкого ліризму пісенним мініатюрам.           

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

Як крапельки дощу утворюють веселку на сонці, так артисти зразкового театру пісні «Краплинки» виблискували талантами й радували глядачів прекрасним співом, глибиною емоцій та оригінальністю композицій … Що далі? А далі – цікаві ідеї та проєкти, яскраві програми, що несуть відчуття дива, незабутні зустрічі, успіхи та досягнення і нові творчі подарунки, зіткані з любові до рідної землі, людей і мистецтва, осяяні світлом краси і майстерності.  

Звітний концерт зразкового театру пісні «Краплинки» ЦПО ім. Разумкова

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.