Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Молодіжний театр у Бердичеві починає роботу і набирає учнів

Про його створення ми повідомляли за кілька днів до початку війни, коли в актовій залі міської ради на організованій неординарній зустрічі бердичівській молоді розповідали, чим вони можуть себе зайняти у вільний час.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

І серед великої кількості пропозицій про такий Молодіжний театр розповіла директор міського Палацу культури Валентина Бабич.


Мова йшла про місце, де молодь може гуртуватися і реалізовувати свою креативність, енергійність і талант. Тут усі бажаючі матимуть змогу навчатися театральному мистецтву, творити на сцені.


Як зазначала тоді Валентина Бабич, будуть проводитися зустрічі з митцями, стартапи, тематичні вечори тощо. І вже сьогодні, у понеділок, 11 квітня, міський Палац культури у Фейсбуці повідомив про те, що молодіжний театр розпочинає роботу і проводить набір учнів.

teatr01

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.