Субота, 25 Березня

Жителі Семенівської громади Бердичівщини сьогодні організували велику толоку

І це, звичайно ж, не перший раз у цьому році мешканці сіл, що входять до Семенівської ОТГ збираються, щоб навести лад на своїх територіях.

 


Головними організаторами цих прибирань є старости сіл і виконавчий комітет на чолі з головою громади Наталією Семенюк. Але, вони не тільки дають вказівки що і де прибрати, але й самі активно беруть участь в усіх процесах.

 


Ось і сьогодні, керівники громади, освітяни та жителі Семенівки прибирали узбіччя як сільських вулиць села, так і магістральної дороги Бердичів – Вчерайше. Можливо, раніше вона такою не вважалась, але після того, як потік евакуаційних автівок з Києва пішов саме через неї, ця автотраса відразу зросла у важливості.


На жаль, саме від того, що потік машин по ній збільшився, збільшилась і кількість сміття на узбіччях. Чого там тільки сьогодні не знаходили… Як розповіли учасники прибирань, раніше тут теж було чимало сміття, але все ж не стільки, як цьогорік.


Крім цієї ділянки роботи, у селах громади протягом останнього тижня прибирали кладовища, території шкіл та дитсадків, сільські вулиці та ще багато громадських місць, регулярно публікуючи звіти про це у соцмережах.


Весна завжди дає привід надіятись на краще, а цьогорічна, тим більше…

toloka1

toloka2

toloka3

toloka4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.