Неділя, 25 Вересня

Марки з кораблем у Бердичеві залишили лише справжнім філателістам

А всі ті, які потрапили у відкритий продаж розкупили за день. Так само швидко розібрали і ще одну привезену до міста партію марок.

 


Операторам у відділеннях вже набридло відповідати, що марок у продажу немає, тому в одному з відділень на дверях написали відповідну об’яву.

 


Ці марки залишили лише для філателістів, з якими є укладені угоди, і лише діставши їх з папки одного з таких колекціонерів, начальник відділення показала марки журналісту.


Чесно кажучи, я вперше почув про такі угоди, і тому розпитав про них детальніше.


Виявляється, що кожен з любителів збирати марки може купити у відділенні Укрпошти, яке знаходиться на вулиці Вінницькій, 28, спеціальний бланк договору і заповнити в ньому свої персональні дані. Після цього на нього заводиться папка, до якої складають всі нові філателістичні надходження. Якщо протягом місяця філателіст не приходить їх викупати, тоді вони надходять у вільний продаж. Але з маркою про корабель таких відмов ще не було.


Воно й не дивно, адже вже сьогодні така марка стала історичною цінністю, а на міжнародних аукціонах марку, яка на пошті коштує 23 гривні (з літерою F)або за 1,5 долара, тобто 44 гривні (з літерою W) їх продають по 50, 100 і більше доларів.


Як заявив позавчора керівник Укрпошти, додатковий тираж друкувати не будуть, тобто будуть продавати лише 1 мільйон марок, які вже випустили, тільки введуть обмеження на продаж в одні руки не більше 5 листів ( в одному листі 6 марок), а за електронним замовленням – не більше трьох. За кілька днів вже продали половину тиражу, тож точної інформації, чи попадуть ще марки до бердичівських відділень, наразі немає.

marka1

marka2

marka3

marka4

marka5

marka6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.