Вівторок, 17 Трв

У суді оновлено виставку робіт вихованців Бердичівської художньої школи

13 трав. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Краса – надихає! І особливо потрібне це натхнення й оптимізм нині, коли усі ми живемо та працюємо в умовах війни, з думками й зусиллями для української Перемоги.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

vistavka 01

Цього тижня у суді відбулась рідкісна у непростий воєнний час, але ду-уже приємна подія: оновлення експозиції творчих робіт вихованців Бердичівської художньої школи. Співпраця із цим освітнім закладом розпочалась іще наприкінці 2020-го - і відтоді звичайні собі стіни обабіч сходового маршу, який веде до залів судових засідань, перетворились на яскравий куточок художнього мистецтва!


Із першого дня виставка прийшлась до вподоби і колективу суду, і його відвідувачам (а таких у нас бувало й до сотні на день). Роботи юних митців дуже різнопланові, різножанрові, неповторні та – не побоїмося цього слова – по-справжньому шедевральні! Тож кожен, хто їх споглядатиме, неодмінно знайде в цих творіннях щось своє, таке потрібне для душі.


Висловлюємо велику вдячність педагогічно-учнівському колективу художньої школи: за Вашу блискучу творчість, неймовірні самобутні роботи й за те, що вкотре дозволили нам показати їх людям. Щиро зичимо безмежного креативу, барвистого світогляду та нових незрівнянних творів в ім’я нашої квітучої, мирної України!

vistavka 02

vistavka 03

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.