Вівторок, 4 Жовтня

У бердичівському театрі проходять репетиції мистецьких колективів міста

19 трав. 2022 РІО-Бердичів

Діти повинні мати щасливе дитинство. Заради цього сьогодні на передовій наші бійці не випускають зброю з рук, захищаючи Україну від ворога. Для того, щоб підростаюче покоління зростало на рідній землі під мирним небом з упевненістю в завтрашньому дні. Аби по максимуму, наскільки нині це реально в умовах сьогодення, відчувало себе в безпеці та продовжувало жити своїм життям – хоча б наближено таким, яким воно було до війни. Дитячим життям - з веселощами, забавами, проведеним спільним часом з рідними та друзями, без відриву від навчального процесу та з можливістю відвідувати гуртки у позашкільних навчальних закладах, школах мистецтв тощо.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Юні бердичівляни щиро радіють з того, що їхні творчі колективи наразі вже працюють і що їх дозвілля може бути насиченим, цікавим та корисним. Тож активно їх відвідують, а викладачі і батьки у тому їх повністю підтримують та заохочують до розвитку навіть у нинішніх умовах. У цьому вдалося переконатись, завітавши на тренування талановитих містян до Музично-драматичного театру «На Європейській», якій віднедавна відчинив свої двері для репетицій вихованців студій Міського Палацу культури ім. О. Шабельника.

Тільки увійшовши до театру, уже поринаєш у якусь неймовірну атмосферу. Коли в його величній залі на сцені, холі та кабінетах проходить підготовка до майбутніх виступів і кипить робота, ти ніби зазираєш за завісу чогось невідомого і незвіданого, однак такого прекрасного, на що можна дивитись вічно. Тут мами та бабусі, котрі милуються на своїх синів і донечок із гордістю та вірою у них. Педагоги, які відточують кожен рух своїх вихованців та пишаються їхніми успіхами. І, власне, діти, які тут, у колі друзів відпочивають душею за улюбленою справою. Можливо, саме вони в майбутньому представлятимуть Україну на весь світ – хто танцем, хто піснею, хто гнучкістю тіла, а хто акторською грою, що торкається найтонших струн душі.

Під час візиту журналіста «РІО-Бердичів» до театру, репетиції проходили у Зразкового аматорського ансамблю бального танцю «Надія», Народного аматорського ансамблю танцю «Явір», Зразкового аматорського ансамблю бального танцю «Яворочок», Народної аматорської циркової студії «Диваки». У різні дні та години сюди для відточення своєї майстерності приходять різні колективи. У середу заняття груп відбувалися циклічно, тобто по завершенню тренування старших дітей приходили молодші і навпаки. Викладачі перемовлялися між собою, що з кожною наступною зустріччю рівень відвідування збільшується, а це не може не тішити. Діти відволікаються від страшних новин з фронту, заспокоюються занурюються у творче середовище, а, може, роблять впевнені кроки до своєї професійної діяльності і впевнено будують своє майбутнє. Чудово, що у них є така можливість, адже арттерапія є дуже популярною і вважається дієвим методом впоратись із поганим настроєм чи внутрішніми переживаннями, страхами тощо. Нині це не просто важливо, а вкрай необхідно.

Спілкування дітей та їх наставників проходить тепло, гарно і натхненно. Молоді люди готуються до своїх виступів і хочеться вірити, що найближчим часом вони матимуть нагоду показати усе те, чому навчились на концерті приуроченому великій українській Перемозі. Поки ж у кожному куточку Музично-драматичного театру «На Європейській» лунає музика, підбори вистукують у такт ритмічні мелодії, па та стійки майбутніх артистів стають все більш впевненими і майстерними. А це уже великий крок до мети та здійснення дитячих мрій, за що хочеться подякувати усім до цього причетним.

teatr1

teatr2

teatr12

teatr3

teatr4

teatr5

teatr6

teatr7

teatr8

teatr9

teatr10

teatr11

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.