П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Артисти бердичівського МПК провели благодійний концерт на ринку. ВІДЕО

Сьогодні опівдні численні відвідувачі центрального бердичівського ринку були приємно вражені, коли поблизу автобусної зупинки залунали бадьорі марші та патріотичні пісні.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Це черговий раз артисти міського палацу культури організували відкритий концерт за участю провідних солістів та духового оркестру для емоційної підтримки бердичівлян та з метою збору коштів на потреби наших захисників.


Люди затримувались біля оркестру хто на хвилинку, хто довше, клали гроші до спеціальної скриньки, слухали виступ, або ж поспішали у своїх справах.


Продавці квітів та інших дрібничок, які з початком теплих днів знову окупували територію автобусної зупинки, раділи, що сьогодні їм тут весело.


А патріотичні пісні знову і знову навертали думи про долю України та прагнення до Перемоги.

orkestr1

orkestr2

orkestr3

orkestr4

orkestr5

orkestr6

orkestr7

orkestr8

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.