Вівторок, 4 Жовтня

У Бердичеві відзначили День Героїв

24 трав. 2022 РІО-Бердичів

Цей день сьогодні набуває особливого значення, адже нині, у воєнному 2022-му, ми прокидаємось щоранку лише завдяки їм – Героям сучасності, котрі боронять Україну від російських окупантів. Історично, якщо погортати сторінки минувшини, у всі часи на сторожі наших кордонів стояли відважні воїни, тож відзначенням Дня Героїв ми вшановуємо усіх українських захисників, які боролись за нашу землю та за мирне небо над головою. 23 травня – свято, яке об’єднує лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків армії УНР, ОУН, УПА, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, ООС та сучасної українсько-російської війни, яку 24 лютого цього року розв’язали рашисти. Це день, коли вкотре хочеться подякувати усім і кожному за те, що ми маємо, за наше життя та за шанс на щасливе майбутнє для наступних поколінь.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У Бердичеві з нагоди Дня Героїв відбувся святковий концерт, який підготували артисти Міського Палацу культури ім. О. Шабельника. І відбувся він не лише традиційно на Центральній площі, а й перед входом до обласного госпіталю ветеранів війни. Для того, аби послухати щирих українських пісень у виконанні талановитих співаків у супроводі народного духового оркестру «Прогрес» та окремо зіграних оркестром композицій зібралось чимало глядачів, серед яких персонал та пацієнти закладу – ті люди, котрі опинились тут через отримані в різні роки поранення й набуті хвороби та яких сьогодні поставити на ноги мають честь медичні працівники госпіталю – медики із золотими руками та золотими серцями.

На цьому у своїй вітальній промові наголосив міський голова Бердичева Сергій Орлюк. Він подякував усім Героям, які ціною власного життя і здоров’я боролися колись і нині борються за мир, й за те, що синьо-жовтий прапор майорить нині над більшістю українських міст та сіл та щоразу надходять звістки про звільнення з окупації все нових наших територій. Окрему вдячність висловив мер міста батькам воїнів-захисників, які виховали таких мужніх дітей – справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Керівник КНП «Госпіталь ветеранів війни» Павло Журбенко в свою чергу щиро подякував артистам та міській владі за прекрасний концерт та теплі слова на адресу працівників очолюваного ним медичного закладу, а пацієнтам, котрі перебувають на лікуванні, побажав швидкого одужання.

Про сміливців, які живуть серед нас та життя котрих, на жаль, так підло обриває ворог, про Україну й вишиванку під бронежилетом, про матерів, насіяні рідненькою чорнобривці, про те, як горів Майдан, янголів-волонтерів говорили та співали бердичівляни для людей у формі та у цивільному, які на власні очі бачили страшні кровопролитні події, що передують нашій Перемозі. Кожен із них на своєму фронті наближає її, долаючи труднощі на шляху та впевнено крокуючи вперед. Кожен робить свій внесок в омріяну Україну без війни і хочеться вірити, що скоро така квітуча, незалежна, вільна від загарбників наша країна нарешті оголосить про завершення воєнного стану, у кожному її куточку запанує мир, а всі воїни, котрі нині ціною власного життя стоять на сторожі спокою мільйонів українців цілими і неушкодженими повернуться до своїх рідних.

den geroiv1

den geroiv2

den geroiv3

den geroiv4

den geroiv5

den geroiv6

den geroiv7

den geroiv8

den geroiv9

den geroiv10

den geroiv11

den geroiv12

den geroiv13

den geroiv14

den geroiv15

den geroiv16

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.