Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Володимир Татаринцев представив у Бердичеві чергову персональну художню виставку

І, напевно, зовсім випадково співпали дата відкриття виставки в Музеї історії Бердичева та день народження талановитого бердичівського митця.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Відкриваючи виставку, директор музею сказала, що хотіла бачити тут гостей заходу, а бачить щирих друзів.


І дійсно, цього дня у виставковому залі музею зібрались друзі художника, друзі музею та друзі мистецтва. Майже кожен з них сказав своє слово про винуватця події, і ці слова були щирими і добрими.


Наталія Захарчук згадала, що перша виставка Володимира Татаринцева відбулась у цій залі ще тоді, коли всі інші приміщення музею ремонтувались – по суті ще до офіційного відкриття закладу. За час війни кілька мистецьких заходів довелось відмінити, але про ті, що все-таки відбулись, були дуже схвальні відгуки від їх відвідувачів, адже культурний фронт теж треба тримати.


Друзі, які виступали з вітальними словами, згадували, що хтось вчився разом з Володимиром Івановичем в школі, хтось жив поруч, хтось вчився у нього художньому ремеслу – одним словом, знають і поважають митця давно і бажають йому ще довгих творчих років. Разом художники створювали свою спілку «Вернісаж», до організації якої доклав чимало зусиль саме винуватець виставки.


Начальник міського відділу культури Валентина Кузьменко теж привітала Володимира Татаринцева з персональною виставкою та закликала всіх творчих бердичівлян тримати свій духовний фронт так, як наші воїни тримають оборону на військових теренах.


Було ще чимало гарних слів цього дня, емоцій від перегляду нових картин художника та гарних споминів про вже давно відомі. Герої його портретів неначе зійшли з полотен у реальне життя і залюбки позували, щоб переконати не лише людей, але й фототехніку в тому, що майстер пензля може передати не лише зовнішність, але й внутрішню сутність людини.


Під чарівні мелодії фортепіано у виконання відомого в Бердичеві музиканта Василя Заломського гості насолоджувались спогляданням прекрасного, дякували художнику за майстерність, пропонували теми майбутніх картин, а також радились, як вижити митцям в ці непрості часи, коли попит на твори мистецтва значно погіршився.

Tatarincev1

Tatarincev2

Tatarincev3

Tatarincev4

Tatarincev5

Tatarincev6

Tatarincev7

Tatarincev8

Tatarincev9

Tatarincev10

Tatarincev11

Tatarincev12

Tatarincev13

Tatarincev14

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.