П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівляни створюють красу не тільки в своїх квартирах, але й у дворах своїх будинків

І, зрозуміло, що більшість такої краси зосереджена в дворах приватних будинків, але є приємні приклади і серед багатоквартирних будинків.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, по вулиці Карастоянової, 39 небайдужі мешканці щороку оновлюють квіткові клумби та створюють цілі оази краси на прилеглих територіях.


Пані Тетяна, яка вже багато років разом зі своїми сусідками наводить лад на квітниках, розповіла, що їх ініціативу зазвичай підтримує керівництво ОСББ та надає посильну допомогу. Шкода, звичайно, що вона не бачить зі свого вікна чудовий трояндовий кущ, який плекає вже кілька років, але вона радіє, що таку красу можуть бачити всі перехожі.

kushch1

kushch2

kushch3

kushch4

kushch5

kushch6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.