Понеділок, 3 Жовтня

Бердичівський ЦНАП відновив прийом громадян по суботам

Лише кілька тижнів тому, з відкриттям державних реєстрів тут розпочали дії з реєстрації та перереєстрації громадян, які були тривалий час заблоковані в зв’язку з війною.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Тому, вже зараз спеціалісти відділу проводять прийом за заздалегідь складеною чергою, до якої можна записатись за телефоном +380 (98) 959 28 47. А відтепер ще й відновлять прийом з цих питань і по суботам, як це робили колись, до війни.

Графік роботи ЦНАПу, зручний для відвідувачів – був однією з умов співпраці міської ради з європейською грантовою програмою U-LEAD. Тоді було встановлено, що прийом має провадитись один день в тиждень до 20.00, і в суботу. І не тільки в Бердичівському, а й в усіх ЦНАПах країни.

І зараз, в час, коли Бердичів потроху повертається до мирного життя, робота Центру надання адміністративних послуг поступово відновлює свою роботу.

А ще, бердичівляни з нетерпінням чекають, коли вони зможуть у ЦНАПі отримати й інші послуги: оформлення ID-картки, закордонного паспорту чи водійського посвідчення. І якщо з видачею останніх в Бердичеві ситуація більш-менш нормальна то з паспортами вона вкрай критична.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.