Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві організовують конкурс дитячого малюнка для ескізу марки

Житомирська обласна військова адміністрація, зокрема відділ туризму, ініціював проведення у місцевих територіальних громадах області конкурсу дитячого малюнка, який може стати ескізом ювілейної марки. Така буде приурочена до 85-ї річниці утворення Житомирської області.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


У Бердичівській міській територіальній громаді такий конкурс дитячих малюнків організовують відділ культури Бердичівської міської ради та Бердичівська художня школа, приурочивши його ще й до Дня Незалежності і має він назву «Мій рідний край – Край Миру та Жита». Проводить його ще й для того, аби підтримати талановитих дітей, стимулювати пізнавальну активність та творчі здібності, сформувати усвідомлення національної ідентичності, утвердити повагу до України та залучити дітей до соціально активної діяльності.


Взяти участь у конкурсі можуть бердичівські дітлахи 6-18 років таких вікових категорій:

  • 6 - 10 років;
  • 10 - 14 років;
  • 15 - 18 років.


Учасникам потрібно зробити малюнок у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами, прямокутної форми. На малюнку обов’язково має бути зображення Герба Житомирської області, можна у варіаціях, або його елементи. Зображення загрозливих чи образливих образів не допускаються.


Приймаються малюнки як індивідуального учасника, так і колективні. До них потрібно додати коротку інформацію про ПІБ автора, його дату народження, домашню адресу, адресу електронної пошти та номер телефону. Якщо робота колективна, то до такої інформації потрібно ще додати ПІБ керівника (викладача). Термін подання – до 18 серпня - із поміткою «конкурс малюнка» за адресою: 13300, м. Бердичів, пл. Центральна, 1, відділ культури.


Переможців конкурсу визначатиме журі у кожній віковій категорії серед індивідуальних та колективних робіт до 23 серпня. Їх буде оголошено 24 серпня, учасників відзначать дипломами. Окрім призів, роботи переможців будуть надіслані для участі в голосуванні на визначення ескізу марки.

konkurs 1

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.