Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Оркестр бердичівського МПК збирає гроші на ЗСУ

Вже стали традиційними концерти творчих колективів міського Палацу культури імені О. Шабельника не на сцені, а просто неба, в найбільш людних місцях Бердичева з метою збору коштів на потреби наших військових.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya
Так, напередодні біля центрального ринку виступав вокальний ансамбль «Бердичі» зі своєю фольклорною програмою, а сьогодні тут же підіймав настрій бердичівлянам духовий оркестр МПК. А Максим Свіренко та інші солісти доповнювали чудову живу музику натхненним виконанням патріотичних пісень.


Хтось з перехожих зупинявся на хвилинку, хтось слухав концерт від початку до кінця, а хтось байдуже проходив, бо поспішав у своїх повсякденних справах. Але потроху скринька для збору коштів наповнювалась, і кожна гривня з неї буде використана на потреби наших Збройних сил України.


Отже сьогодні творчі працівники МПК працювали за фахом, а днями, наприклад, всі вони розвантажували двадцять тон гуманітарної допомоги, а ще раніше прибирали все місто від весняного сміття. Одним словом, без діла вони не сидять ні дня.


Хтось міг би сказати, що гроші, які бюджет витрачає на цих працівників, можна було б витратити по-іншому: наприклад, витратити на ремонт доріг або водогонів, чи на ту ж саму пряму фінансову допомогу військовим... Але це б було не по-нашому, не по-бердичівськи...

bazkonc1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.