Субота, 4 Лютого

Зустріч із сім’ями загиблих захисників відбулася у Музеї історії Бердичева

30 серп. 2022 Зі сторінки Музею історії Бердичева у Фейсбук

У понеділок в Музеї історії міста Бердичева відбулася зустріч представників міської влади з сім’ями загиблих захисників, а також завершення фотовиставки у рамках благодійної акції «Незламні. Вільні. Єдині».

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України. Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих Героїв. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність.


6-7 серпня на площі біля Бердичівської дитячої спортивної школи відбулася фотовиставка в рамках благодійної акції «Незламні. Вільні. Єдині». З 9 серпня виставка розміщена у виставковій залі Музею історії міста Бердичева. На виставці представлені світлини Дмитра Козацького, Єфрема Лукацького, керівника представництва в Україні інформаційної агенції Associated Press, а також Валерії Лесик, Андрія Захарчука, Олега Калашнікова, Олени Рикаль, які є членами Бердичівського фотоклубу «ФоБердТо». Виставку підготували фотоклуб «ФоБердТо» та Бердичівська школа практичної фотографії «F/5.6» під керівництвом Валерія Мельникова.

В експозиції 80 фотографій, які розповідають про повномасштабну агресію росії та героїчну боротьбу захисників Маріуполя проти окупантів.
На зібрані кошти були придбані необхідні речі для наших захисників з 26-ї бригади і передані їм.


Під час зустрічі звучали слова подяки і співчуття родинам загиблих захисників.
Вічна пам'ять загиблим, слав і честь живим захисникам!

Фото Софії Талько

29muzei 1

29muzei 2

29muzei 3

29muzei 4

29muzei 5

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.