Четвер, 8 Грудня

На депутата Бердичівської міськради надійшла скарга в комісію з етики

Сьогодні вранці відбулось засідання постійної комісії Бердичівської міської ради з питань  регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики під головуванням Віталія Березовенка.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Розпочалось засідання трохи пізніше призначеного часу, бо навіть кворум з трьох депутатів довелось довгенько збирати. Вони розглянули більше тридцяти питань, які винесені на сесію міської ради, що відбудеться 7 вересня, і про це ми напишемо в наступних публікаціях.

Але після розгляду цих поточних питань головуючий оголосив, що на адресу комісії надійшла скарга на депутата Олексія Побережного, який нібито порушує норми депутатської етики у своїх висловлюваннях в соціальних мережах.

Написав скаргу Андрій Никифоров, який вказав номер телефону і електронної пошти для зв’язку, та депутати виказали сумніви, що ці дані є реальними, але і оголосити їх, щоб, наприклад, журналісти змогли перевірити, не захотіли.

Віталій Березовенко зазначив, що розглядати скаргу без присутності Олексія Побережного він не буде. Тому її розгляд перенесли на інше засідання комісії, куди його вже буде спеціально запрошено.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.