Неділя, 29 Січня

Грамоти Бердичівської міської ради отримали два сімдесятирічні ювіляри

14 вер. 2022 Олександр Доманський

Днями на офіційному сайті міста було оприлюднено інформацію про нагородження на честь 70-річчя грамотою міської ради голову спілки ветеранів Афганістану Вагіфа Мамедова.

А одне з останніх розпоряджень міського голови стосувалось аналогічного нагородження в зв’язку з такою ж датою начальника центру детоксикації та медичного витвереження («витрезвителя» по-народному) Івана Феліксовича Канєвського.

В розпорядженні вказано, що таку відзнаку він отримав за високий професіоналізм, багаторічну самовіддану працю, значний особистий внесок у справу збереження здоров’я мешканців Бердичівської міської територіальної громади.

До паперових грамот ювілярам додались ще й премії з міського бюджету в розмірі 621,12 гривень.

Колектив газети «РІО-Бердичів» приєднується до привітань ювілярів з цією символічною датою.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.