Неділя, 4 Грудня

До професійних свят бердичівським зв’язківцям дали премії від міської ради, а аграріям – ні

 На минулому тижні в Україні відзначали День працівників радіо, телебачення та зв’язку (16 листопада) та День працівників сільського господарства.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

16 листопада, на жаль, зв’язківцям було не до свята, адже всі пам’ятають, що після масованого ракетного обстрілу саме в цей день були серйозні проблеми з мережами мобільного зв’язку, та й з електромережами в цілому.

Працівникам дільниці «Укртелекому» та центрального поштового відділення сказали, що міський голова не може до них приїхати через відрядження, але наступного дня обіцяв привітати. Я теж хотів зробити святковий репортаж з приводу свята, але поспілкуватись з операторками кол-центру довелось у сховищі, адже повітряні тривоги тоді продовжились і у середу.

Наступного дня міський голова знову не приїхав, але ще через день на офіційному сайті з’явилось повідомлення, що зустріч таки відбулась. З колись багаточисельного колективу зв’язківців нині в Бердичеві залишилось всього кілька чоловік, які зустрілись з головою у давно закритому залі для відвідувачів. З поштовиків (яких залишилось значно більше) сюди запросили лише бригадира пересувних відділень (які возять пошту по селах району) і вручили їй Грамоту.

У відповідному розпорядженні міського голови було вказано:

«За сумлінну працю, високий професіоналізм, надання мешканцям громади якісних телекомунікаційних послуг та з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України нагородити Грамотою Бердичівської міської ради працівників:

1.1. ДМД № 321/3 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком»: - Кирисюка Ігоря Анатолійовича – електромонтера лінійних споруд електрозв’язку 5 розряду.

1.2. 1.2. Житомирської дирекції АТ «Укрпошта»: - Вітусевич Таїсу Володимирівну – фахівця групи координації діяльності пересувних відділень зв'язку точки базування м. Бердичів.»

Крім листка з рамкою вони отримали і грошову премію у розмірі 621 гривні, яка додається до Грамоти міської ради.

Але, чомусь, ні в кого з тих, хто готував це розпорядження не виникло навіть думки, що лише державна пошта і дротовий телефон відносились до галузі зв’язку ще з років тридцять тому. А з того часу багато чого змінилось. Виник мобільний зв’язок, зросли інтернет-провайдери, оператори кабельного телебачення, ФМ-радіостанції, одних поштових служб нині чи не десяток, і більшість цих послуг представлені в Бердичеві, тобто люди, які їх надають, теж мають право на згадку до професійного свята.
Хоча, з іншого боку, зараз стільки свят в українському календарі, що іноді й робити немає коли. Одна і та ж людина і за професією, і за діяльністю може бути причетною до кількох подібних відзначень.

У неділю своє професійне свято відзначали аграрії, і оскільки тепер до Бердичівської міської громади входить і село Скраглівка, то й їх довелось вітати міському голові, а у відповідному розпорядженні написати:

«За сумлінну працю в галузі сільського господарства, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства оголосити Подяку Бердичівської міської ради працівникам:

1. 1.1 ТОВ «Кароля»: - Орлюку Петру Оксентійовичу – комірнику.

2. 1.2 ФГ «Віктор Д»: - Безсмертному Миколі Євгенійовичу – агроному.»

До Подяки грошова премія не передбачена, тому Петро Оксентійович (який багато років обіймав посаду сільського голови Скраглівки) та Микола Євгенович отримали лише листки подяки з рамками.

Вручати грамоти чи не вручати, вітати чи не вітати, святкувати чи не святкувати – все це питання досить дискусійні, і скільки буде людей, стільки і думок з цього приводу.

Я думаю, що дати в календарі все ж можуть бути корисними і для представників різних професій та галузей, і для представників місцевої влади. Це може бути гарним приводом почути про проблеми галузі, а, може, й швидко вирішити їх. І саме такі робочі зустрічі, круглі столи, конференції, обговорення були б значно ефективнішими для взаємодії та розвитку, ніж продовження радянської «грамотної» та концертної традиції.

gramota1

gramota2

gramota3

gramota4

gramota5

gramota7

gramota8

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.