Четвер, 2 Лютого

В Бердичеві відзначили міжнародний день людей з інвалідністю

Міський голова Сергій Орлюк взяв участь принаймні в трьох заходах з відзначення цієї дати в календарі. Адже, це не свято, це день, коли потрібно згадати всіх тих, хто має особливі потреби.

 

 

Зокрема, міський голова разом із заступниками голови районної ради та голови районної адміністрації відвідав зібрання в громадській організації УТОС (товариство сліпих), зустрівся з представниками міського осередку Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил та завершив сьогодні череду цих зустрічей у залі театру «На Європейській», де зібрались діти, що отримують послуги комунального реабілітаційного центру та їх батьки.

Деякі діти з особливими потребами сьогодні вперше вийшли на сцену, і хоч їм було зовсім непросто, але вони все ж змогли показати свої вміння, за що отримали заслужені оплески. Не менше оплесків отримали й вихованці творчих колективів центру позашкільної освіти імені Разумкова, які підготували більшість концертних номерів.
Дорослих виступаючих на цьому заході було зовсім мало. Міський голова привітав дітей і батьків та вручив грамоти двом фахівцям центру реабілітації, директор центру Тетяна Осадчук розповіла, що всі співробітники закладу радіють кожному кроку та кожному здобутку своїх вихованців, які вони роблять разом із батьками, а представник благодійного фонду «Карітас» отець Роман окреслив перспективи співпраці з центром у здійсненні проекту «Любов, що надає сил для руху».

Деякі діти весло плескали і навіть підтанцьовували під запальні мелодії зі сцени, а деякі відверто нудьгували, чекаючи закінчення цього дійства. Зате потім навіть вони були радісно вражені, коли у фойє театру зустрілись з величезним і живим медведем Умкою. Тут біло тісно, зате весело. Діти торкались білого велетня, підтанцьовували разом з ним та навіть взялись водити хоровод навколо нього, а батьки звичайно ж, знімали все це на телефони, адже бачили в очах дітей справжні емоції.

На усіх цих заходах люди з особливими потребами отримали продуктові набори та солодощі. І тепер важливо, щоб вони не стали єдиним виявом уваги влади до наступного 3 грудня…

invalid1

invalid2

invalid3

invalid4

invalid5

invalid6

invalid7

invalid8

invalid9

invalid10

invalid11

invalid12

invalid13

invalid14

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.