Субота, 25 Березня

Ялинка від інкогніто у ЦПО ім. О. Разумкова м. Бердичева: хто Ви, таємничий благодійнику?

На початку грудня педагоги та вихованці Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова надіслали нашим воїнам-захисникам посилку, щоб привітати їх із Днем Збройних Сил України. Саме тоді несподівано отримали іншу. Дві великі коробки прийшли від незнайомої особи. А там – справжнє диво…

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Українці розстаються з новорічними ялинками, штучні розбирають і складають до наступної зими. А в ЦПО ім. О. Разумкова не намилуються ніби припорошеним снігом сріблястим деревцем. Таку красу не хочеться ховати. Викладачі й досі дивуються, гублячись у здогадах: хто ж зробив дітлахам такий чудовий подарунок? І як тільки не просили працівницю «Нової пошти» – марно. Та не видала таємницю, загадково відповівши: «Згодом самі дізнаєтеся…» Благодійник волів залишитися невідомим. Зі смаком та креативним підходом підібрані й новорічні прикраси: казковий ключик, що відкриває двері у дивовижний світ мистецтва, витончена туфелька – символ легкого, повітряного танцю, скрипковий ключ – уособлення любові до музики, сніжинки-квіти – натхнення для екологів…

Картину чарівництва доповнюють ангелочки, кульки, дзвіночки, бурульки та зворушливі фігурки кролика. Діти, викладачі і батьки були в захваті!

У закладі позашкілля намагалися знайти таємничого благодійника, звернувшись до нього в мережі «Фейсбук», розповіла директор ЦПО ім. О. Разумкова Олена Боровська. Але ця людина не дала про себе знати.

Велика родина гуртківців та їх наставників сподівається: незабаром чарівник чи чарівниця відгукнеться. А поки що разумковці адресують благодійнику своє багатоголосе ДЯКУЄМО!

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Ялинка у Бердичеві

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.