Середа, 29 Березня

Всесвітньо відома «Орея» - 10 лютого в Бердичівському театрі

01 лют. 2023

Академічна хорова капела «Орея» була створена у 1986 році.

Засновником, художнім керівником та головним диригентом капели є хормейстер, вокальний викладач, член журі багатьох конкурсів, аранжувальник, заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.

За понад 30 років існування колектив, що складається із 28 співаків довів, що є одним із найоригінальніших українських мішаних хорів. Упродовж цього часу він став справжньою сенсацією у мистецтві. Адже не так багато в світі капел, у творчому доробку яких 9 Гран-прі та 40 перших місць на міжнародних хорових конкурсах.

Сьогодні «Орея» – це справжній хоровий театр, що показує нам перспективу, в якій може розвиватися хорове виконавство. Артисти капели – найвищого професійного рівня. Вони майстерно володіють різними вокально-тембровими манерами виконання та мають особливий еталонний звук. Професіоналізм «Ореї» полягає у створенні художніх образів, для яких слугує все – і характер звуку, і елементи режисерських підходів Олександра Вацека до кожного твору.

Вражає репертуарна багатогранність хорової капели: це класична, народна, сучасна українська музика, твори зарубіжних композиторів у спектрі від старовинних шедеврів XVI століття до авангарду. Інтригують і сценічна довершеність, надзвичайно яскраві та переконливі інтерпретації як добре відомих, так і нових сучасних хорових опусів.

Отже, запрошуємо бердичівлян на святковий концерт знаного у всьому світі колективу до нашого театру «На Європейській» 10 лютого о 18.00. Квитки можна придбати в касі театру.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.