Середа, 29 Березня

На бердичівському залізничному вокзалі зробили не бутафорський, а справжній і зручний Пункт Незламності

Кілька тижнів я не заходив до будівлі залізничного вокзалу станції Бердичів, а сьогодні був приємно здивований змінами, які там відбулися.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

По-перше, в залі очікування там встановили металеві буржуйки на випадок відключення централізованого опалення. І це набагато краще рішення, ніж встановлювати на вулиці намет, а в ньому вже ставити буржуйку. Так, добре, що вони пасажирам поки що не знадобились, але працівники станції запевнили, що дрова для них заготовлені.

По-друге, замість платного буфету, котрий розміщувався в колишньому кіоску преси, в залі очікування встановили стіл, де працівниця вокзалу робить безкоштовно чай усім охочим, та ще й частує їх печивом. Щоб у пасажирів при цьому перевіряли квитки я не бачив, тож, думаю, що пригостити гарячим напоєм тут можуть і просто перехожих.

Ну і, по-третє, в залі розмістили спеціальний стіл з великою кількістю розеток, де можна підзарядити свої телефони чи інші гаджети, що теж дуже зручно для пасажирів, які проводять в дорозі багато часу.

Кількість пасажирів, як на мене, теж трохи збільшилась, адже зараз на нашій станції зупиняється ще більше потягів, ніж було раніше. Таблички з їх назвами вже не поміщаються навіть на продовженому стенді, тому розклад потяга Запоріжжя – Ужгород розмістили поруч, на стенді для приміських поїздів.

Приємно, що «Укрзалізниця» турбується про зручність пасажирів не тільки тоді, коли вони їдуть в потягах та електричках, але й тоді, коли вони очікують їх на вокзалах.

vokzal2

vokzal3

vokzal4

vokzal5

vokzal6

vokzal7

vokzal8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.