П'ятниця, 9 Червня

У Бердичеві відбудеться потужна фотовиставка. Її героїні - дружини загиблих та важкопоранених захисників

02 бер. 2023 Вікторія Матвєєва

Виставка мала бути презентована у 2022-му, але на заваді тому стала війна. Повномасштабне вторгнення росії та повне нерозуміння того, що чекати наступного дня відтермінувало старт фотопроєкту, створеного командою Громадської спілки "Дім Ветерана". І ось, через рік, відкриття фотовиставки "Жінка - як квітка!" нарешті анонсував на своїй сторінці у Фейсбук відомий бердичівський фотохудожник Валерій Мельников.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Роботи, які будуть представлені у експозиції несуть у собі особливий посил - продемонструвати красу і тендітність та водночас стійкість і незламність українських жінок та показати, яку ціну платить українське суспільство за Перемогу над сучасним російським фашизмом. А хто, як не дружини загиблих та важкопоранених українських Героїв є втіленням тієї сили духу, про яку сьогодні говорить весь світ.

До їхніх домівок увійшла війна, але вони не опустили руки та проявили неабияку силу характеру: більшість із них сьогодні беруть участь у реабілітації та ментальній реінтеграції військовослужбовців та ветеранів, які потребують допомоги, повертаючись до мирного життя.

За словами куратора проєкту, керівника Громадської спілки "Дім Ветерана" Юлії Толмачової, участь у фотовиставці дала можливість кожній учасниці відкрити у собі нові грані, підкреслити власну унікальність та отримати просто неймовірні емоції від перевтілення. Для кожної жінки був підібраний образ, квіти, локації, які її характеризують найповніше та найбільше підкреслюють її індивідуальність.

Задум щодо такого фотопроєкту втілила в життя член Спілки фотохудожників України, фотограф із Житомира Анна Ковальчук.

Нещодавно за організації Братиславського культурно-інформаційного центру, мерії Старого міста Братислави, посольства України у Словацькій республіці виставка "Жінка - як квітка!" була представлена у Братиславі, де були присутні одразу шестеро послів різних країн.

Відкриття виставки у Бердичеві відбудеться 5 березня о 12.00 у виставковій залі Музею історії міста Бердичева. Далі вона діятиме з 9.00 до 17.00, без вихідних, до 17 березня.

kvitka1

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.