П'ятниця, 9 Червня

В Бердичів приїхали житомирські артисти, чекають ввечері глядачів у театрі

Сьогодні у Житомирського українського музично-драматичного театра ім. І. Кочерги гастрольний тур до Бердичева.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Тут вони покажуть відразу дві вистави на двох різних сценах. Спочатку в Міському Палаці культури імені Шабельника вистава для дітей, а потім, о 18.00, в театрі на Європейській – вистава для дорослих. Сьогодні нею буде славно відома п’єса Авксентія Цагарелі «Ханума». Вона була написана ще в 1882 році, але не втрачає своєї актуальності і понині.

Гастролі – це не проста справа, але житомирські артисти до неї звиклі. Адже вони багато гастролюють як по області, по країні та іноді і за кордон виїжджають. Щоб зіграти півтори години на сцені, потрібні місяці репетицій, а в день вистави ще й години підготовки до неї. Добре, якщо на домашній сцені, і важче, коли на виїзді.

Великий автобус під’їхав до нашого театру близько десятої ранку, і з нього почали виходити артисти та нести свої костюми та речі. Окремо ще ціла вантажівка привезла реквізит для сцени. Оскільки сьогодні в артистів дві вистави, то й реквізит і костюми теж ділили на дві локації.

Як повідомили в театрі, квитки на вечірню виставу ще є в касі, тож всіх бажаючих поринути у світ мистецтва чекатимуть тут о 18.00.

artisti1

artisti2

artisti3

artisti4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.