Вівторок, 3 Жовтня

Секс в бердичівській бібліотеці

Долучайтеся, буде весело та пізнавально!

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Такий заклик розмістили на своїй сторінці у Фейсбук члени молодіжного громадського об’єднання «М-формація», яке давно діє при нашій міській бібліотеці:

«Секс, тіло та відносини. Поговоримо?

Це не просто ваше запрошення до серії цікавих дискусій та заходів, що відбудуться на базі нашого центру, це ще й назва нашого нового проєкту в межах програми UPSHIFT Україна за підтримки UNICEF Ukraine.

В перший день літа, о 15:00, запрошуємо усіх бажаючих на тренінг "Секс, гендерна ідентичність та репродуктивне здоров'я", на якому ми з вами в цікавій та інтерактивній формі будемо розбиратися, чи дорівнює сексуальна орієнтація гендерній ідентичності та що ви знаєте про себе та про своє тіло!

Долучайтеся, буде весело та пізнавально.»

sex1

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.