Четвер, 28 Вересня

Бердичівська “Фотошкола F/5,6” відзначила перший десятирічний ювілей

18 вер. 2023 Зі сторінки Бердичівської районної військової адміністрації

Десять років – це серйозний термін, особливо якщо йдеться про громадську ініціативу, започатковану групою ентузіастів. Свій перший десятирічний ювілей відзначала цими вихідними Бердичівська фотошкола “Фотошкола F/5,6”, яка у теплому колі друзів приймала вітання з нагоди свята. Ідейним засновником та творчим неспокоєм проєкту став відомий фотограф Валерій Мельников, активно допомагав у його реалізації ще один фотограф – Олег Силка. Вони й нині продовжують об’єднувати навколо себе талановиту молодь, яка хоче навчатися мистецтву фотографії. Допомагають у роботі й інші фотографи нашого міста, області та всієї України.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

На рахунку Бердичівської фотошколи вже не один десяток випускників. Звісно, не всі вони обрали професію фотографа, однак для багатьох знання та досвід, отримані у школі, допомогли знайти себе, вступити до вищих навчальних закладів, знайти хобі на все життя. Нинішні учні, попри воєнний стан, продовжують опановувати мистецтво фотографії, влаштовувати персональні благодійні фотовиставки та таким чином збираючи кошти на ЗСУ. А їх викладачі постійно виїжджають у зону бойових дій на позиції наших військових, щоб після Перемоги проказати справжнє обличчя війни. Показати звірства рашистів та зробити світлини справжніх героїв, які непохитно стоять на захисті нашої землі.

Привітати винуватців свята прийшли представники міської влади в особі Бердичівського міського голови Сергія Орлюка та його заступниці Олени Петрівської. Від імені начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк виступив її радник, депутат Бердичівської міської ради Денис Заремський. Він запевнив, що Людмила Димидюк завжди з задоволенням відвідує всі фотовиставки, які влаштовують бердичівські фотографи і пишається успіхами та здобутками вихованців фотошколи “Фотошкола F/5,6”.

На знак вдячності та поваги за професійну та викладацьку діяльність Валерія Мельникова було відзначено Подякою Бердичівської районної військової адміністрації. Було наголошено, що Людмила Димидюк завжди підтримуватиме ініціативи бердичівських фотографів та задоволена тією співпрацею, яка налагоджена сьогодні. Своєю чергою Валерій Мельников передав їй у подарунок чудову світлину Кляштора Босих Кармелітів. Так само фото на згадку отримали й міський голова з заступницею та директор Музею історії міста Бердичева. 

fotoshkola1

fotoshkola2

fotoshkola3

fotoshkola4

fotoshkola5

fotoshkola6

fotoshkola7

fotoshkola8

fotoshkola9

fotoshkola10

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.